تاریخ انتشار : شنبه 6 اسفند 1401 - 18:04
کد خبر : 8083

عاملیت بانک کشاورزی در پیش فروش خودروهای وارداتی

عاملیت بانک کشاورزی در پیش فروش خودروهای وارداتی

بانک کشاورزی به عنوان یکی از بانک های عامل در پیش فروش خودروهای وارداتی توسط وزارت صمت معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، این بانک درپی راه اندازی سامانه وکالتی کردن غیرحضوری حساب ها، با عاملیت پیش فروش خودروهای خارجی گام دیگری در راستای ارائه خدمات روزآمد بانکداری

بانک کشاورزی به عنوان یکی از بانک های عامل در پیش فروش خودروهای وارداتی توسط وزارت صمت معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، این بانک درپی راه اندازی سامانه وکالتی کردن غیرحضوری حساب ها، با عاملیت پیش فروش خودروهای خارجی گام دیگری در راستای ارائه خدمات روزآمد بانکداری الکترونیک به مشتریان برداشته است.

بر اساس این گزارش، مشتریان بانک کشاورزی می توانند برای وکالتی کردن حساب های خود به منظور انجام مراحل پیش خرید خودروی وارداتی، با مراجعه به بخش خدمات بدون لاگین در اینترنت بانک کشاورزی به صورت غیرحضوری و یا با مراجعه حضوری به شعب بانک اقدام کنند.

این گزارش می افزاید: برای استفاده از این خدمت بانک کشاورزی، داشتن شماره حساب نزد این بانک کافی است و نیازی به فعالسازی اینترنت بانک و یا همراه بانک نیست.

شایان ذکر است متقاضیان واجد شرایط پیش خرید خودروهای خارجی، می بایست پس از معرفی حساب وکالتی خود در سایت یا شعب بانک کشاورزی و واریز مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پیش پرداخت به حساب خود نزد بانک، به سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی مراجعه و ضمن اعلام شماره حساب، درخواست خود را ثبت کنند.

بدیهی است مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان پیش پرداخت تا زمان اعلام نهایی اسامی خریداران توسط وزارت صمت، در حساب مشتری بلوکه خواهد بود.