تاریخ انتشار : پنجشنبه 4 اسفند 1401 - 19:01
کد خبر : 8046

پنجاهمین سالگرد تأسیس انجمن حسابداران خبره ایران با حمایت بانک سینا برگزار شد

پنجاهمین سالگرد تأسیس انجمن حسابداران خبره ایران با حمایت بانک سینا برگزار شد

پنجاهمین سالگرد تشکیل انجمن حسابداران خبره ایران با حمایت بانک سینا روز چهارشنبه در محل مرکز همایش‌های خلیج‌فارس برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای انجمن و مهمان‌های مدعو از انجمن‌های علمی و حرفه‌ای از نهادهای حسابداری ایران برگزار شد، کاظم وادی‌زاده، رییس شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران ضمن خیر

پنجاهمین سالگرد تشکیل انجمن حسابداران خبره ایران با حمایت بانک سینا روز چهارشنبه در محل مرکز همایش‌های خلیج‌فارس برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از اعضای انجمن و مهمان‌های مدعو از انجمن‌های علمی و حرفه‌ای از نهادهای حسابداری ایران برگزار شد،
کاظم وادی‌زاده، رییس شورای عالی انجمن حسابداران خبره ایران ضمن خیر مقدم به مهمانان گفت: سال ۱۳۵۱ بزرگانی از حسابداران و حسابرسان حرفه‌ای با همه مشکلات وقت، کنار هم آمدند و این انجمن را تأسیس کردند؛ بزرگانی که از دانش، تجربه و توانمندی‌های شایسته برخوردار بوده‌ و با تلاش‌های بی‌وقفه در ابعاد مختلف با تمام توان به توسعه و پیشرفت این انجمن همت گماردند.
وی افزود: امروز حدود ۱۴هزار نفر حسابدار و ۷۰۰ نفر حسابرس مستقل داریم و جشن ۵۰ سالگی انجمن را جشن می‌گیریم.
وادی‌زاده با اشاره به لزوم جانشین‌پروری شایسته در انجمن گفت: به منظور اجرای اصول راهبردی در بدنه انجمن، ارتقای سلامت مالی، شفافیت اطلاعات و نیز اجرای سیاست‌های کلی انجمن، نیاز به جامعه حسابرسی حرفه‌ای به شدت محسوس است.
رییس شورای انجمن حسابداران خبره ایران تصریح کرد: بعد از ۵۰ سال افت‌وخیز توانسته‌ایم بر اعتلای حرفه و توسعه عملکرد حرفه‌ای، تأثیرگذار باشیم.
اسما رسموکی، رییس فدراسیون بین‌المللی حسابداران (ایفک) نیز در پیامی تصویری پنجاه سالگی انجمن را تبریک گفت و بر توسعه و اعتلای حرفه حسابدار و حسابرس تأکید کرد.

برچسب ها : ،