تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 بهمن 1401 - 19:11
کد خبر : 7897

اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک اقتصادنوین معرفی شدند

اعضای جدید هیئت‌مدیره بانک اقتصادنوین معرفی شدند

با برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین، اعضای جدید هیئت‌مدیره این بانک با رای اکثریت سهامداران انتخاب شدند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام این بانک (نوبت دوم) برای تعیین اعضای هیئت‌مدیره با حضور بیش از ۶۷ درصد سهامداران، نماینده وزارت

با برگزاری نوبت دوم مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده بانک اقتصادنوین، اعضای جدید هیئت‌مدیره این بانک با رای اکثریت سهامداران انتخاب شدند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده صاحبان سهام این بانک (نوبت دوم) برای تعیین اعضای هیئت‌مدیره با حضور بیش از ۶۷ درصد سهامداران، نماینده وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بورس و اوراق بهادار و بازرس قانونی شرکت در روز چهارشنبه ۲۶ بهمن‌ماه سال ۱۴۰۱ در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی بانک اقتصادنوین برگزار شد.

در این مجمع پس از تشکیل هیئت‌رئیسه، ضمن تقدیر از اعضای پیشین هیئت مدیره، چهار داوطلب عضویت در هیئت‌مدیره بانک اقتصادنوین معرفی شدند که در نهایت با رای و انتخاب سهامداران آقایان، علیرضا بلگوری، محسن زرندی مقدم، محمد باقر محمدزاده مقدم و مرتضی معیری به‌عنوان اعضای اصلی هیئت‌مدیره این بانک برای مدت دو سال برگزیده شدند.

پس از برگزاری مجمع، نخستین جلسه هیئت مدیره جدید بانک اقتصادنوین برگزار و طی آن جناب آقای علیرضا بلگوری در سمت مدیرعامل ابقاء و جناب آقای محسن زرندی مقدم به عنوان رئیس هیئت مدیره این بانک انتخاب شدند.