تاریخ انتشار : چهارشنبه 26 بهمن 1401 - 17:01
کد خبر : 7879

جلسه ارزیابی عملکرد بانک مسکن در ۱۰ ماه ۱۴۰۱ برگزار شد

جلسه ارزیابی عملکرد بانک مسکن در ۱۰ ماه ۱۴۰۱ برگزار شد

جلسه ارزیابی عملکرد ۱۰ ماهه بانک مسکن در سال ۱۴۰۱ با حضور معاون امور بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن_ هیبنا، جلسه ارزیابی عملکرد ۱۰ ماهه بانک مسکن در سال جاری با حضور سید عباس حسینی معاون امور بانک، بیمه و

جلسه ارزیابی عملکرد ۱۰ ماهه بانک مسکن در سال ۱۴۰۱ با حضور معاون امور بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن_ هیبنا، جلسه ارزیابی عملکرد ۱۰ ماهه بانک مسکن در سال جاری با حضور سید عباس حسینی معاون امور بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی به عنوان رییس جلسه و قربان اسکندری مدیرکل دفتر امور بانکی و بیمه این وزارتخانه و علی عسکری سرپرست بانک مسکن برگزار شد‌.

در این جلسه که اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی بانک مسکن و نمایندگانی از وزارت امور اقتصادی و دارایی حضور داشتند، گزارشی از عملکرد ۱۰ ماهه بانک در سال ۱۴۰۱ از سوی صابر عسکرپور عضو هیات مدیره و معاون امور مالی بانک مسکن ارایه شد.
طی این جلسه وضعیت سپرده گذاری، منابع، ارایه تسهیلات، خدمات دهی و روش کسب و کار بانک مسکن در سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفت.

حسینی معاون امور بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با اشاره به اینکه بانک مسکن، بانک خوشنامی است، گفت: بسیاری از بانک ها به سمت ارایه تسهیلات خرد می‌روند که بانک مسکن هم می‌تواند علاوه بر اجرای طرح نهضت ملی مسکن به این سمت برود.

وی افزود: بانک مسکن باید به سرعت در حوزه بانکداری دیجیتال حرکت کند و ظرفیت بانک در این حوزه را ارتقا دهد.

۱۷۰۱۲۲۶۸۲/۱۵/۲۰۲۳ ۹:۵۱:۴۸ AMhttp://hibna.ir/media//Image/2023/02/202302102054355908_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2023/02/202302102054355908_Thum.jpg

برچسب ها : ،