تاریخ انتشار : سه شنبه 25 بهمن 1401 - 15:32
کد خبر : 7833

فروش املاک بانک ایران زمین از طریق مزایده عمومی

فروش املاک بانک ایران زمین از طریق مزایده عمومی

شرکت آتیه نیک امین سبز (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مشروحه در شهرهای ذیل را با شرایط نقدی از طریق مزایده عمومی به فروش رساند. متقاضیان محترم می توانند از تاریخ درج آگهی لغایت پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) روز سه شنبه مورخ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ با مراجعه به نشانی: تهران،

شرکت آتیه نیک امین سبز (سهامی خاص) به نمایندگی از بانک ایران زمین در نظر دارد املاک مشروحه در شهرهای ذیل را با شرایط نقدی از طریق مزایده عمومی به فروش رساند.

متقاضیان محترم می توانند از تاریخ درج آگهی لغایت پایان وقت اداری (ساعت ۱۶) روز سه شنبه مورخ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ با مراجعه به نشانی: تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خیابان سپر، پلاک ۱۴، طبقه سوم نسبت به دریافت اوراق شرکت در مزایده و حداکثر تا ساعت ۱۶ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ نسبت به تحویل پاکات پیشنهاد خود اقدام فرمایند.

ضمنا با مراجعه به وب سایت شرکت آتیه نیک امین سبز به آدرس: https://anas-iz.ir و همچنین اسکنQR-Code این آگهی نیز تصویر اسناد مزایده قابل مشاهده و دریافت می باشد. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۰۹۱۲۵۸۷۸۵۶۴ آقای شیران و تلفن:۰۲۱۸۸۷۷۹۸۵۹ داخلی ۴۰۳ و یا با شماره تلفن:۰۹۳۳۹۶۱۰۲۷۲ خانم حیدری تماس حاصل فرمایید.