تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 20:39
کد خبر : 7787

تقدیر مجلس شورای اسلامی از سرپرست بانک ملی ایران

تقدیر مجلس شورای اسلامی از سرپرست بانک ملی ایران

مجلس شورای اسلامی از تلاش های مضاعف دکتر نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران در تعامل سازنده با مجلس و کمک به اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، قاسم یکله معاون ارتباطات و پیگیری حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی طی پیامی از

مجلس شورای اسلامی از تلاش های مضاعف دکتر نجارزاده سرپرست بانک ملی ایران در تعامل سازنده با مجلس و کمک به اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، قاسم یکله معاون ارتباطات و پیگیری حوزه ریاست مجلس شورای اسلامی طی پیامی از ابوالفضل نجارزاده سرپرست این بانک به جهت همت و تلاش مضاعف در تعامل سازنده با مجلس انقلابی و انجام بهتر وظایف محوله و کمک به اقشار ضعیف و کم برخوردار جامعه تقدیر کرد. 
گفتنی است بانک ملی ایران با پرداخت چیزی حدود ۲۰ درصد از مجموع تسهیلات خرد شبکه بانکی زمینه ساز رفع احتیاجات ضروری مردم بوده و در  بسیاری از طرح های محرومیت زدایی مشارکت داشته است .همچنین با ارائه تسهیلات مختلف به اقشار مختلف به خصوص قشر کم برخوردار ایفای نقش کرده و در عمل به مسئولیت های اجتماعی و امور عام المنفعه پیشگام بوده است.