تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 19:13
کد خبر : 7783

مولتی بانک؛ فرزند خلف بانکداری باز/ پنجاه و پنجمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

مولتی بانک؛ فرزند خلف بانکداری باز/  پنجاه و پنجمین شماره نشریه ارتباط ایران زمین منتشر شد

مولتی بانک امتیاز جست وجوی پویا را به مشتری می دهد. در سرمقاله این شماره از نشریه ارتباط ایران زمین در خصوص مدل جدید و نوپای بانکداری دیجیتال، به نام مولتی بانک با هم گفتگو می کنیم. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ سید محمد حسین استاد مدیر امور

مولتی بانک امتیاز جست وجوی پویا را به مشتری می دهد. در سرمقاله این شماره از نشریه ارتباط ایران زمین در خصوص مدل جدید و نوپای بانکداری دیجیتال، به نام مولتی بانک با هم گفتگو می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ایران زمین؛ سید محمد حسین استاد مدیر امور روابط عمومی این بانک در پنجاه و پنجمین شماره از نشریه ارتباط ایران زمین با اشاره به مدل جدید بانکداری دیجیتال گفت: امروزه با وجود چندین حسـاب بانکی، جست و جو برای یک تراکنش خاص می تواند بسـیار زمان بر و دشـوار باشـد. روش جدید، جسـت و جوی هوشمند و پویا می تواند به کاربران کمک کند تا دقیقاً آنچه را که به دنبال آن هستند با یک کلیک بیابنـد. پرداخت ها، مدیریـت تعـادل و مدیریت ریسـک مؤثر نیز از امتیازهـای دیگـری اسـت که این مـدل از بانکداری در اختیار مشتری قرار داده است.
در بخش تازه ها بیشتر با نحوه صدور دسته چک های شخصی سازی شده آشنا شوید
کدام روش پرداخت آنلاین امن تر است؟ سوالی که در این شماره به آن پاسخ خواهیم داد
مصاحبه با همکاران موفق در شعب کلاهدوز تهران و شهرکرد
گزارش اخبار استان ها، مقاله، پرونده، فناوری، بانک های جهانی، دانستنی، ایران شناسی، سلامت، ایران زمین در رسانه ها، از دیگر قسمت های جذاب نشریه ارتباط ایران زمین است.
برای دریافت نشریه ارتباط ایران زمین روی فایل کلیک کنید