تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 16:00
کد خبر : 7771

برپایی دو غرفه پست بانک ایران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران به روایت تصویر

برپایی دو غرفه پست بانک ایران در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران به روایت تصویر

پست بانک ایران همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اقدام به برپایی و فعالیت دو غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی؛ پست بانک ایران به منظور معرفی خدمات، دستاوردها و ارائه اقدامات و عملکرد بانک با ایجاد دو غرفه در مسیر

پست بانک ایران همزمان با چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، اقدام به برپایی و فعالیت دو غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی؛ پست بانک ایران به منظور معرفی خدمات، دستاوردها و ارائه اقدامات و عملکرد بانک با ایجاد دو غرفه در مسیر راهپیمائی حضور فعال داشته است.

غرفه اول در مجموعه بانک‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در محل دانشگاه شریف برپا شد که در آن غرفه اختصاصی، کارشناسان روابط عمومی ضمن معرفی خدمات نسبت به توزیع بروشور و کتابچه خدمات، دستاوردها و موفقیت‌های بانک اقدام نمودند.
غرفه دوم در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل مرکز مخابراتی شهید فرد اسدی و با حضور و مشارکت فعال حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران برپا شد و خدمات مورد نیاز بانکی  به بازدید کنندگان، ارائه شد.

گزارش تصویری