تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 14:36
کد خبر : 7765

شعب قیدار نبی(ع) و بازار ابهر استان زنجان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افتتاح شد

شعب قیدار نبی(ع) و بازار ابهر استان زنجان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افتتاح شد

با سفر یک روزه دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و هیأت همراه به استان زنجان، شعب قیدار نبی(ع) و بازار ابهر استان زنجان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بر اساس هویت بصری جدید افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه

با سفر یک روزه دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و هیأت همراه به استان زنجان، شعب قیدار نبی(ع) و بازار ابهر استان زنجان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بر اساس هویت بصری جدید افتتاح شده و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با هدف گسترش و بهبود کیفیت خدمات بانکی، افزایش رفاه حال مشتریان و خدمت‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان و مشتریان بانک، همزمان با چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، شعب قیدار نبی(ع) و بازار ابهر استان زنجان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افتتاح شد.
در مراسم افتتاح این شعب، دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک و «احمدرضا کریمی» مدیر امور استان‌ها، دکتر «روح‌الله قاسمیان» مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل روابط عمومی و امور مشتریان، «مجید خسروی» رئیس اداره کل پشتیبانی و «بهرام بادپا» مدیر شعب استان زنجان حضور داشتند.
این شعب بر اساس هویت بصری جدید بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به بهره‌برداری رسید و آماده ارائه خدمت به مشتریان بانک است.
مدیرعامل بانک در آیین افتتاح این شعب، برنامه‌ریزی و تلاش برای بازسازی و بهسازی شعب و ارتقای سطح خدمات و امکانات در حوزه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری با هدف کسب رضایتمندی حداکثری مشتریان را از برنامه‌ها و اهداف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برشمرد.
شمسی‌نژاد تأکید کرد: استفاده از همه ظرفیت‌ها و استمرار همراهی مردم با اهداف نیک‌اندیشانه بانک جهت گسترش فرهنگ مقدس قرض‌الحسنه و کمک برای کاهش دغدغه‌های مالی و اقتصادی هموطنان با پرداخت وام ارزان و آسان ضروری است.
گفت‌وگو با مشتریان و کارکنان شعب و همچنین شنیدن پیشنهادات آن‌ها، بازدید از شعب ایجرود و ولیعصر(عج) و برگزاری جلسه هم‌اندیشی با رؤسای شعب و دوایر ستادی مدیریت شعب استان زنجان از دیگر برنامه‌های مدیرعامل بانک در سفر به استان زنجان بود.