تاریخ انتشار : دوشنبه 24 بهمن 1401 - 4:45
کد خبر : 7754

هشدار بانک ملی ایران برای کلیک روی لینک های مشکوک

هشدار بانک ملی ایران برای کلیک روی لینک های مشکوک

بانک ملی ایران از کاربران سامانه های «بام» و «بله» درخواست دارد به هیچ عنوان روی لینک های ناشناس و مشکوک کلیک نکنند و نسبت به دانلود برنامه ها غیر از سایت های رسمی هوشیار باشند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، کاربران سامانه های بام و بله باید در مورد

بانک ملی ایران از کاربران سامانه های «بام» و «بله» درخواست دارد به هیچ عنوان روی لینک های ناشناس و مشکوک کلیک نکنند و نسبت به دانلود برنامه ها غیر از سایت های رسمی هوشیار باشند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، کاربران سامانه های بام و بله باید در مورد کلیک بر روی لینک‌ها و دانلود برنامه‌ها هوشیار باشند و به منبع ارسال پیام دقت کنند؛ حتی اگر پیام به ظاهر از مراکز قانونی مثل قوه قضائیه، ثنا، بانک‌ها، سهام عدالت و… ارسال شده باشد.
دقت داشته باشید هیچ سازمان رسمی‌ برای نصب برنامه‌ای غیر از سایت رسمی خود و یا کلیک روی لینکی ناشناس از کاربر درخواست نمی کند.ضمنا تحت هیچ شرایطی نباید اطلاعات شخصی، هویتی، اطلاعات کارت یا حساب و همچنین پیامک‌های خود را در اختیار دیگران قرار دهید.مراقب کلاهبرداری‌های اینترنتی باشید!