تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1401 - 14:42
کد خبر : 7727

حضور کارکنان بانک کشاورزی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

حضور کارکنان بانک کشاورزی در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن

کارکنان بانک کشاورزی در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همراه با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن شرکت کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، مدیران وکارکنان این بانک با حضور در خیابان آزادی تهران که یکی از مسیرهای اصلی راهپیمایی امسال بود، سالروز پیروزی

کارکنان بانک کشاورزی در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی همراه با دیگر اقشار مردم در راهپیمایی یوم الله۲۲ بهمن شرکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، مدیران وکارکنان این بانک با حضور در خیابان آزادی تهران که یکی از مسیرهای اصلی راهپیمایی امسال بود، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را جشن گرفتند و بر ایستادگی بر آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید کردند.

بر اساس این گزارش، کارکنان بانک کشاورزی در این روز بزرگ با برپایی۲غرفه فرهنگی، ضمن معرفی اقدامات موثر وخدمات بانک در نظام مقدس جمهوری اسلامی، افتخار میزبانی راهپیمایان امسال را نیز داشتند و از حضور گسترده مردم در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی قدردانی کردند.

این گزارش می افزاید؛ همزمان با تهران،کارکنان بانک کشاورزی در دیگر استان ها نیز همراه با دیگر اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال حضوریافتند.