تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1401 - 10:02
کد خبر : 7720

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از غرفه بانک صنعت و معدن در راهپیمایی ۲۲ بهمن

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از غرفه بانک صنعت و معدن در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه از غرفه بانک صنعت و معدن در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدید و بیانیه محکومیت اهانت به قرآن کریم را امضا نمودند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این بانک با برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲

دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیأت همراه از غرفه بانک صنعت و معدن در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بازدید و بیانیه محکومیت اهانت به قرآن کریم را امضا نمودند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این بانک با برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در خیابان آزادی بعد از دانشگاه صنعتی شریف، گوشه ای از دستاوردهای ۴۴ ساله این بانک را معرفی نمود و در برگزاری این جشن ملی مشارکت کرد.
دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در غرفه بانک صنعت و معدن در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن از ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان در این مراسم بازدید و از برپا کنندگان آن قدردانی و تشکر نمود.
همچنین کارکنان بانک صنعت و معدن همزمان با چهل‌ و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه در سراسر کشور در این مراسم پرشکوه شرکت کردند.
در حاشیه این مراسم نیز بیانیه ای در محکوم نمودن هتک حرمت و اهانت به قرآن کریم در برخی کشورهای اروپایی از سوی مدیران و کارکنان این بانک به امضا رسید و حاضران با این اقدام از تمامی نهادهای داخلی و بین المللی جهان اسلام برای جرم انگاری و پیگیری حقوقی این جنایت درخواست حمایت نمودند.