تاریخ انتشار : دوشنبه 17 بهمن 1401 - 22:31
کد خبر : 7551

حضور «بله» در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX)

حضور «بله» در نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX)

سیزدهمین دوره نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX) که حاصل هم‌افزایی دو نمایشگاه باسابقه «رسانه‌های دیجیتال» و «بازی‌های رایانه‌ای» است، صبح امروز ۱۶ بهمن ماه گشایش یافت و «بله»، به‌عنوان اولین پیام‌رسان بانکی ایران در آن حضور دارد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، هدف برگزاری این نمایشگاه حمایت از کسب‌وکارها،

سیزدهمین دوره نمایشگاه فناوری‌های محتوای فضای مجازی (CTEX) که حاصل هم‌افزایی دو نمایشگاه باسابقه «رسانه‌های دیجیتال» و «بازی‌های رایانه‌ای» است، صبح امروز ۱۶ بهمن ماه گشایش یافت و «بله»، به‌عنوان اولین پیام‌رسان بانکی ایران در آن حضور دارد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، هدف برگزاری این نمایشگاه حمایت از کسب‌وکارها، شناخت الگوهای موفق، بررسی ظرفیت‌ها و معرفی دستاوردهای آن‌هاست.
اپلیکیشن و پیام رسان بله با ویژگی‌های پیشرو در زمینه تولید و انتشار محتوا، سرویس‌های مختلف مالی و پیام‌رسانی در این نمایشگاه حضور دارد و از شما بازدیدکنندگان عزیز دعوت می‌کند تا از غرفه آن دیدن کنید.علاقه مندان می توانند از شانزدهم تا نوزدهم بهمن‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ از غرفه پیام‌رسان بانکی بله در شبستان اصلی مصلی امام خمینی (ره) بازدید به عمل آورند.