تاریخ انتشار : پنجشنبه 13 بهمن 1401 - 13:31
کد خبر : 7440

مولای متقیان، حضرت علی(ع)، پرچمدار عدالت، تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه

مولای متقیان، حضرت علی(ع)، پرچمدار عدالت، تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه

سیدمحمدمهدی احمدی با صدور پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی «ع» را تبریک گفت و امیرالمومنین را پرچمدار عدالت، تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه برشمرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام مدیرعامل بانک به شرح زیر است: بسمه تعالی اینجانب، فرارسیدن سیزدهم رجب، زادروز خجسته

سیدمحمدمهدی احمدی با صدور پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی «ع» را تبریک گفت و امیرالمومنین را پرچمدار عدالت، تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه برشمرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، متن پیام مدیرعامل بانک به شرح زیر است:
بسمه تعالی
اینجانب، فرارسیدن سیزدهم رجب، زادروز خجسته و مبارک حضرت علی (ع) که به روز مرد و تجلیل از مقام و منزلت پدران بزرگوار کشورمان زینت یافته، صمیمانه به پدران و مردان فداکار و پرتلاش سرزمین عزیزمان تبریک و تهنیت عرض می­کنم.
امیرالمومنین پرچمدار عدالت، شجاعت و جاودانه تاریخ و الگوی کامل و تعالی بخش انسان و مظهر بالندگی جامعه برای همه نسل‌های بشریت است و آفاق عالم پُراز اخلاص، تقوی، صبر، بصیرت، ایثار و دیگر فضایل بی شمار آن حضرت می باشد.
امید آنکه مردان تلاشگر ایران اسلامی در مقام والای پدر، همسر و فرزند و نیز در زمینه های کاری و اجتماعی با تاسی از شیوه و شخصیت آن امام همام و پیروی از ابعاد وجود گرانقدر مولای متقیان حضرت علی (ع) و زندگی ارزشمند ایشان ، نقش خود را در تعالی خانواده، رشد اقتصادی و شکوفایی جامعه به درستی ایفا کرده و موفقیت جامعه در عرصه های مختلف را تضمین و نقش اساسی خود در پیشبرد اهداف متعالی سرزمین عزیزمان ایران اسلامی را به خوبی به انجام برسانند.
امیدوارم، همکاران متعهد و پرتلاش بانک شهر با الگوبرداری از ویژگی‌های منحصر به فرد آن حضرت با انگیزه و قلبی سرشار از مهر به دیار و امید به پیشرفت سرزمین عزیزمان در خدمت به شهر و شهروندان، اقدامات مهم و موثری را به انجام و ثمر رسانند.
سیدمحمدمهدی احمدی
مدیرعامل و عضو هیأت مدیره

برچسب ها : ،