تاریخ انتشار : دوشنبه 10 بهمن 1401 - 13:51
کد خبر : 7294

کسب رتبه برتر توسط غرفه بانک شهر در نمایشگاه بین المللی شهر پایدار

کسب رتبه برتر توسط غرفه بانک شهر در نمایشگاه بین المللی شهر پایدار

نخستین «اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار» در حالی به کار خود پایان داد که غرفه بانک شهر به عنوان برترین غرفه این نمایشگاه معرفی شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، نخستین «اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار» که با هدف ارائه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان در راستای پایداری

نخستین «اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار» در حالی به کار خود پایان داد که غرفه بانک شهر به عنوان برترین غرفه این نمایشگاه معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، نخستین «اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار» که با هدف ارائه دستاوردهای شرکت‌های دانش بنیان در راستای پایداری اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و شهر هوشمند؛ با مشارکت بیش از ۲۸۰ شرکت کننده شامل وزارتخانه‌ها، دانشگاه‌ها، استانداری‌ها، شهرداری تهران، کلانشهرها و مراکز استان‌ها، مناطق آزاد، شهرهای جدید، بانک‌ها، بیمه‌ها، صنایع سبز، خودروسازها، اپراتورها، شرکت‌های دانش بنیان، شرکت‌های زیرساخت‌ها و تجهیزات هوشمند در جزیره کیش آغاز به کار کرده بود در شامگاه یکشنبه ۹ بهمن ماه به کار خود پایان داد.
در این نمایشگاه بانک شهر به معرفی محصولات و خدمات خود به ویژه در حوزه بانکداری نوین، فناوری اطلاعات، زیر ساخت های شهری و … پرداخت که مورد استقبال شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان قرار گرفت .
به دلیل تمرکز بالای بانک شهر در راستای ارتقاء خدمات و محصولات در شهرهای کوچک و کم برخوردار نسبت به کلانشهر های بزرگ و توسعه زیر ساخت های الکترونیک این شهرها در جهت توسعه پایدار شهری ، بهره گیری از خدمات این بانک موردتوجه و استقبال شهرداران قرار گرفت.
همچنین حضور شهرداران و مدیران سازمان های مختلف در غرفه بانک شهر منتج به انعقاد تفاهم نامه های همکاری میان این بانک با شهرداری های قزوین، اراک، زنجان و… در زمینه استقرار و پشتیبانی پروژه کیف پول شهروندی و شهر هوشمند شد.
در روز اختتامیه این نمایشگاه غرفه های برتر معرفی شدند که غرفه بانک شهر به عنوان برترین غرفه این نمایشگاه معرفی شد.

برچسب ها : ،