تاریخ انتشار : چهارشنبه 29 تیر 1401 - 12:47
کد خبر : 697

صعود تیم کوهنوری بانک کارآفرین به قله دماوند

صعود تیم کوهنوری بانک کارآفرین به قله دماوند

تیم کوهنوردی بانک کارآفرین به قله دماوند صعود کرد. به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با تشکیل تیم کوهنوردی و کوه پیمایی بانک کارآفرین، تیم منتخب هفت نفره پس از انجام تمرینات در ۶هفته  در مسیر جاده سلامتی تا ایستگاه دو تله کابین توچال و صعود به قله های (پرلو، شاه نشین، توچال، آزادکوه، مهرچال؛ پیره

تیم کوهنوردی بانک کارآفرین به قله دماوند صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، با تشکیل تیم کوهنوردی و کوه پیمایی بانک کارآفرین، تیم منتخب هفت نفره پس از انجام تمرینات در ۶هفته  در مسیر جاده سلامتی تا ایستگاه دو تله کابین توچال و صعود به قله های (پرلو، شاه نشین، توچال، آزادکوه، مهرچال؛ پیره زن کلوم و خلنو) طبق برنامه ریزی انجام شده از تاریخ ۱۷ تیرماه تا ۱۹ تیر ماه به قله دماوند صعود کرده و پرچم بانک کارآفرین را در قله دماوند به اهتزاز آوردند.

اعضای تیم کوهنوردی، این افتخار را تقدیم روح همکاران از دست رفته بانک کارآفرین بر اثر کرونا آقایان اجل افشار و حسن زاده و روح همکار تازه از دست رفته بانک، آقای مجتبی کریم بنیان گذار ورزش مجموعه بانک کارآفرین کردند.

 

نفرات حاضر در تیم منتخب کوهنوردی بانک جهت صعود به قله دماوند، آقایان محمود الماسی پور، رامیار امجدی ،وحید رضا نادری ، امیرحسین رفیعی، علی یزدانی راد،  حامد خوشبو و خانم معصومه غفاری بودند.