تاریخ انتشار : سه شنبه 27 دی 1401 - 17:52
کد خبر : 6923

مدیر کل امور اقتصادی اردبیل: طرح مهریار امتیاز خوبی برای کارکنان ادارات و سازمان‌هاست

مدیر کل امور اقتصادی اردبیل: طرح مهریار امتیاز خوبی برای کارکنان ادارات و سازمان‌هاست

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی اردبیل طرح مهریار را یکی از امتیازهای خوب این بانک برای کارکنان سازمان‌ها و ادارات عنوان کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «یعثوب نژاد محمد» مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل طرح مهریار را یک امتیاز مناسب برای کارکنان سازمان‌ها و

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی اردبیل طرح مهریار را یکی از امتیازهای خوب این بانک برای کارکنان سازمان‌ها و ادارات عنوان کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «یعثوب نژاد محمد» مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل طرح مهریار را یک امتیاز مناسب برای کارکنان سازمان‌ها و ادارات دانست و بر لزوم همکاری خزانه‌داری استان با همه نهادهای متقاضی استفاده از طرح مهریار تأکید کرد.
«طاهر پورعلی» رئیس خزانه‌داری استان نیز از همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با صندوق قرض‌الحسنه کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی اردبیل قدردانی کرد و اظهار داشت: قصد داریم پرداخت حقوق و مزایای همکاران خود را در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متمرکز کنیم و در کنار سایر طرح‌های حمایتی بانک، از امتیازات طرح مهریار نیز بهره‌مند شویم.
در این دیدار وکیلی به معرفی طرح مهریار و مزایای آن برای کارکنان ادارات و سازمان‌ها پرداخت و اظهار داشت: در طرح مهریار که با مجوز وزیر امور اقتصادی و دارایی و خزانه‌داری کل کشور ارائه شده، به همه سازمان‌های خصوص و دولتی اجازه داده شده که پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود را در بانک‌های قرض‌الحسنه از جمله بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متمرکز کنند.
وی گفت: به عبارتی برای واریز حقوق پرسنل خود، شماره شبای آن‌ها نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را در اختیار خزانه‌داری کشور قرار دهند و با امضای تفاهم‌نامه طرح مهریار، درصدی از مجموع حقوق ماهانه کارکنان سازمان را به‌صورت وام قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۱۸ ماهه و کارمزد ۴ درصد، به پرسنل خود معرفی کنند.