تاریخ انتشار : سه شنبه 27 دی 1401 - 16:48
کد خبر : 6919

تمرکز بر کاهش مطالبات غیرجاری و تحقق حداکثری اهداف

تمرکز بر کاهش مطالبات غیرجاری و تحقق حداکثری اهداف

مدیرعامل بانک کارآفرین در سومین مجمع فصلی پایش عملکرد شعب، با تاکید بر لزوم تحقق حداکثری اهداف تعیین‌شده تا پایان سال جاری از روسای شعب خواست تا در راستای کاهش مطالبات غیرجاری تلاش کنند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، سومین مجمع فصلی پایش عملکرد شعب بانک کارآفرین با حضور اعضای هیات‌مدیره،

مدیرعامل بانک کارآفرین در سومین مجمع فصلی پایش عملکرد شعب، با تاکید بر لزوم تحقق حداکثری اهداف تعیین‌شده تا پایان سال جاری از روسای شعب خواست تا در راستای کاهش مطالبات غیرجاری تلاش کنند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، سومین مجمع فصلی پایش عملکرد شعب بانک کارآفرین با حضور اعضای هیات‌مدیره، مدیران ستادی و روسای شعب در سالن همایش‌های بانک برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مسلم بمان‌پور، مدیر طرح و توسعه به ارائه گزارش عملکرد مالی بانک در ۹ ماهه منتهی به پایان آذرماه سال جاری پرداخت و روسای مناطق چهارگانه به همراه روسای شعب مستقل مرکزی و ناهید هم نسبت به ارائه گزارش عملکرد خود اقدام کردند. اعضای هیات‌رئیسه مجمع نیز پس از بررسی گزارش‌های ارائه‌شده، راهکارها و تمهیدات مدنظر خود را در راستای رفع نواقص موجود و کمک به تداوم موفقیت‌های به دست‌آمده بیان کردند.

 

در ادامه این مراسم، مدیرعامل بانک کارآفرین با اشاره به لزوم تحقق حداکثری اهداف تعیین‌شده تا پایان سال ۱۴۰۱ از روسای شعب خواست تا در راستای کاهش مطالبات غیرجاری تلاش کنند و نسبت به عدم افزایش NPL بانک، حساسیت بالایی داشته باشند.
رئیس مجمع فصلی پایش عملکرد شعب به گزارش عملکرد مالی بانک در ۹ ماهه سال جاری اشاره کرد و افزود: «با وجود اینکه اهداف تعیین‌شده در این مدت به طور کامل محقق نشده است اما این به معنای عدم رضایت من از عملکرد بانک نیست. من از همه روسای شعب، مدیران مناطق، ستاد و صف می‌خواهم تا فرصت باقی‌مانده را غنیمت بشمارند و تلاش کنند تا حداکثر اهداف تعیین‌شده در مدت باقی‌مانده محقق شود.»

مجمع سوم شعب
احمد بهاروندی با تاکید بر اجرای منظم و پیوسته سیاست‌های ابلاغی تا پایان سال جاری، نقطه قوت بانک کارآفرین را بهره‌مندی از تیم منسجم و هماهنگ دانست و گفت: چابکی، چالاکی و عملکرد تیمی همکاران به عنوان سرمایه‌های اصلی بانک باعث می‌شود تا فعالیت‌های آتی با کیفیت بیشتری تداوم پیدا کند.

واشقانی مجمع سوم شعب
در این مراسم همچنین جواد واشقانی، مدیر امور شعب با اشاره به مطالبات معوق شعب، خواستار رفع برخی موانع موجود در ارتباط بین شعب و ستاد شد. سهراب صادقی، معاون امور بانکی نیز از روسای شعب خواست تا با توجه به اهمیت بازاریابی و بازارسنجی، پیگیر مطالبات مشتریان باشند و همچون گذشته، مشتری مداری را در اولویت فعالیت شعب قرار دهند.

مجمع شعب
در سال جاری مجامع فصلی پایش عملکرد شعب بانک کارآفرین با رویکرد جدید نسبت به سال‌های گذشته برگزار شده و تاکید بر اثربخشی، افزایش بهره‌وری و تغییر در ارزیابی عملکرد جز اصول اساسی آن تعریف شده است.

مجمع سوم شعب
در پایان سومین جلسه مجمع فصلی پایش عملکرد شعب، شعب برتر سه ماهه سوم اعلام شدند. بر این اساس ۱۰ رتبه برتر این فصل مجمع به شعب آقابزرگی، ملاصدرا، فاطمی، مرکزی، اهواز، مطهری اصفهان، کریم خان، دولت، ستارخان و مقدس اردبیلی رسید.

مجمع پایش سوم

مجمع سوم شعب