تاریخ انتشار : دوشنبه 19 دی 1401 - 18:40
کد خبر : 6691

خدمت‌رسانی به پاکبانان نشانه همت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای محرومیت‌زدایی است

خدمت‌رسانی به پاکبانان نشانه همت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای محرومیت‌زدایی است

شهردار جدید شهرکرد خدمات ارائه شده به پاکبانان شهرستان شهرکرد را نشانه همت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای محرومیت‌زدایی دانست. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «محمدحسین واحدیان» شهردار شهرکرد از خدمات رفاهی ارائه شده به پرسنل شهرداری شهرکرد تقدیر کرد.وی ارائه خدمات مطلوب بانکی را در

شهردار جدید شهرکرد خدمات ارائه شده به پاکبانان شهرستان شهرکرد را نشانه همت بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای محرومیت‌زدایی دانست.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «محمدحسین واحدیان» شهردار شهرکرد از خدمات رفاهی ارائه شده به پرسنل شهرداری شهرکرد تقدیر کرد.
وی ارائه خدمات مطلوب بانکی را در کنار حفظ کرامت کارکنان شهردای دلیلی بر ضرورت توسعه همکاری فی مابین دانست.
در این نشست که به مناسبت انتصاب شهردار جدید شهرکرد صورت گرفت، «علی توکلی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان چهارمحال و بختیاری از پرداخت ۱۲۰ فقره وام قرض‌الحسنه بالغ بر ۱۸ میلیارد ریال به کارکنان شهرداری با اولویت پاکبانان خدوم شهرکردی خبر داد.
توکلی ضمن تشریح طرح مهریار، اظهار داشت: تلاش بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای پرداخت به‌روزترین خدمات بانکی با اولویت اقشار آسیب‌پذیر جامعه بوده که به فضل الهی در استان چهارمحال و بختیاری منجر به افزایش سهم درصد سپرده‌های قرض‌الحسنه به بالاترین نرخ تا به امروز شده است.