تاریخ انتشار : یکشنبه 18 دی 1401 - 14:38
کد خبر : 6660

از سوی وزارت اقتصاد صورت گرفت؛ انتشار صورت‌های مالی ۲۰۷ شرکت دولتی در سامانه کدال

از سوی وزارت اقتصاد صورت گرفت؛ انتشار صورت‌های مالی ۲۰۷ شرکت دولتی در سامانه کدال

وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز صورتهای مالی ۲۰۷ شرکت دولتی، شرکت‌های زیر مجموعه بانک‌ها و موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی را در سامانه کدال منتشر نمود. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران به نقل از شادا، وزارت امور اقتصادی و دارایی بر اساس تکلیف جزء ( ۱ ) بند

وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز صورتهای مالی ۲۰۷ شرکت دولتی، شرکت‌های زیر مجموعه بانک‌ها و موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی را در سامانه کدال منتشر نمود.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران به نقل از شادا، وزارت امور اقتصادی و دارایی بر اساس تکلیف جزء ( ۱ ) بند ( م ) تبصره ( ۲ ) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و در راستای شفاف سازی اقتصادی، صورت مالی ۲۰۷ شرکت مشمول جزء قانون یاد شده را در سامانه کدال منتشر کرد.
 بر این اساس صورت‌های مالی ۵۰ شرکت دولتی ، ۱۲۰ شرکت زیر مجموعه بانکها ، ۲۹ شرکت زیر مجموعه موسسات و نهادهای عمومی غیر دولتی و ۸ فدراسیون ورزشی جمعا به تعداد ۲۰۷ شرکت در سامانه کدال به مرحله انتشار عمومی رسیده اند.تاکنون مجموع صورت‌های مالی انتشار یافته توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی در کدال به ۶۰۳ شرکت دولتی و سایر شرکتهای مشمول رسیده است.