تاریخ انتشار : یکشنبه 18 دی 1401 - 14:28
کد خبر : 6656

حضور بانک کشاورزی در هفتمین نمایشگاه بین المللی جامع کشاورزی ایران

حضور بانک کشاورزی در هفتمین نمایشگاه بین المللی جامع کشاورزی ایران

هفتمین نمایشگاه بین المللی جامع کشاورزی ایران (سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات، نهاده ها، گلخانه و کشت های گلخانه ای) از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه ۱۴۰۱ با حضور بانک کشاورزی برگزار می شود. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، این رویداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار

هفتمین نمایشگاه بین المللی جامع کشاورزی ایران (سامانه های نوین آبیاری، ماشین آلات، نهاده ها، گلخانه و کشت های گلخانه ای) از ۱۹ تا ۲۲ دی ماه ۱۴۰۱ با حضور بانک کشاورزی برگزار می شود.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، این رویداد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و کارشناسان بانک کشاورزی در غرفه این بانک واقع در سالن ۶ نمایشگاه، پاسخگو و پذیرای بازدیدکنندگان خواهند بود.

بر اساس این گزارش، هفتمین نمایشگاه بین المللی جامع کشاورزی ایران در فضایی به مساحت ۱۸ هزار متر مربع در ۹ سالن برگزار می شود و ۴۰۰ ارگان، سازمان و شرکت فعال در زمینه ادوات و ماشین های کشاورزی و باغبانی، سامانه ها، سیستم ها و تجهیزات نوین آبیاری، نهاده های کشاورزی، کشت های گلخانه ای، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، خدمات فنی و مهندسی، فعالیت های دانش بنیان حوزه کشاورزی و … در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

شایان ذکر است ساعت بازدید ازاین نمایشگاه در روزهای برگزاری از ۹ تا ۱۵ خواهد بود.