تاریخ انتشار : شنبه 21 خرداد 1401 - 18:18
کد خبر : 664

ساعت کار شعبه‌های بانک‌پاسارگاد از تاریخ ۲۱خرداد تا ۳ شهریور۱۴۰۱

ساعت کار شعبه‌های بانک‌پاسارگاد از تاریخ ۲۱خرداد تا ۳ شهریور۱۴۰۱

بانک‌پاسارگاد ساعت کار واحدهای خود را از تاریخ ۲۱خرداد۱۴۰۱ تا ۳ شهریور۱۴۰۱ اعلام کرد. به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، بر اساس مصوبه‌ هیأت محترم دولت، با هدف مدیریت مصرف برق در ایام گرم سال، کلیه‌ واحدهای این بانک اعم از شعبه‌ها و واحدهای ستادی (به جز شعبه قشم)، از تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ تا ۳ شهریور۱۴۰۱،

بانک‌پاسارگاد ساعت کار واحدهای خود را از تاریخ ۲۱خرداد۱۴۰۱ تا ۳ شهریور۱۴۰۱ اعلام کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، بر اساس مصوبه‌ هیأت محترم دولت، با هدف مدیریت مصرف برق در ایام گرم سال، کلیه‌ واحدهای این بانک اعم از شعبه‌ها و واحدهای ستادی (به جز شعبه قشم)، از تاریخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ تا ۳ شهریور۱۴۰۱، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۱۵ الی ۱۳:۳۰ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۰۷:۱۵ الی ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمات بانکی به مشتریان هستند.

هم‌میهنان گرامی می‌توانند با بهره‌مندی از خدمات بانکداری‌الکترونیک اعم از بانکداری‌مجازی، همراه‌بانک پاسارگاد، پی‌پاد، ویپاد، تلفن‌بانک و سامانه #۷۲۰* خدمات بانکی را به صورت غیرحضوری دریافت فرمایند.

مرکز مشاوره و اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و همچنین سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm به‌صورت شبانه‌روزی آماده‌ی پاسخگویی به سؤالات هم‌‌وطنان هستند.