تاریخ انتشار : سه شنبه 13 دی 1401 - 17:50
کد خبر : 6568

اعطای بیش از ۱۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اقتصادی در گلستان

اعطای بیش از ۱۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات به طرح های اقتصادی در گلستان

سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان گلستان از پرداخت بیش از ۱۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸به متقاضیان و کارآفرینان بخش های مختلف اقتصادی خبرداد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان گلستان، حمید رضا ملک سرپرست شعب استان گلستان گفت: این بانک به عنوان یک

سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان گلستان از پرداخت بیش از ۱۲۳۶ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸به متقاضیان و کارآفرینان بخش های مختلف اقتصادی خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان گلستان، حمید رضا ملک سرپرست شعب استان گلستان گفت: این بانک به عنوان یک بانک دولتی و توسعه ای در راستای حمایت از تعاونگران، صنعتگران و کارآفرینان و بر اساس تکالیف تعریف شده قانونی در ارتقای تولید و اشتغالزایی بالغ بر۱۲۳۶میلیارد۹۰۰میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان بخش های مختلف تعاون، صنعت و کشاورزی از محل بند الف تبصره ۱۸پرداخت کرده است.

وی افزود: پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸، را فرصتی برای حفظ و ایجاد اشتغال و حمایت از طرح های تولیدی در بخش‌های مختلف اقتصادی دانست و ضمن تسریع و تسهیل در پرداخت این تسهیلات، بر استفاده صحیح و به موقع از این ظرفیت تاکید کرد.