تاریخ انتشار : یکشنبه 11 دی 1401 - 15:04
کد خبر : 6504

مشارکت فعال در رخدادهای اجتماعی و فرهنگی، اولویت بانک ایران زمین است

مشارکت فعال در رخدادهای اجتماعی و فرهنگی،  اولویت بانک ایران زمین است

با هدف گسترش فرهنگ کتاب خوانی و ترغیب نوجوانان و دانش آموزان به خواندن کتاب، مدیر و معاون شعب استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بانک ایران زمین با مسئولان اداره آموزش و پروش این استان دیدار کردند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی؛ در این دیدار حسن رضا یزدانی مدیر شعب

با هدف گسترش فرهنگ کتاب خوانی و ترغیب نوجوانان و دانش آموزان به خواندن کتاب، مدیر و معاون شعب استان های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان بانک ایران زمین با مسئولان اداره آموزش و پروش این استان دیدار کردند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی؛ در این دیدار حسن رضا یزدانی مدیر شعب استان در خصوص نحوه ارائه خدمات بانک ایران زمین در حوزه بانکداری دیجیتال، پرداخت، تسهیلات و ضمانتنامه توضیحاتی را ارائه کرد.
حسن رسائی مقدم معاون شعب استان در این جلسه ضمن ابزار خرسندی از ایجاد تعامل بین بانک و اداره آموزش و پرورش استان، گسترش بیشتر این همکاری را گامی موثر در جهت تشویق دانش آموزان به فرهنگ کتابخوانی بیان کرد و گفت: یکی از اولویت های بانک ایران زمین حضور و مشارکت فعال در رخدادهای اجتماعی و فرهنگی است.
در ادامه سید علیرضا موسوی نژاد رئیس اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی ضمن تقدیر از حضور بانک ایران زمین و تامین بخشی از هزینه های خرید کتاب برای دانش آموزان جهت برگزاری رخداد کتابخوانی، این مهم را سرآغاز گسترش ارتباط بانک با این سازمان دانست.