تاریخ انتشار : یکشنبه 11 دی 1401 - 3:41
کد خبر : 6489

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان امور مالیاتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و سازمان امور مالیاتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

سازمان امور مالیاتی و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف ارتقا و گسترش سطح همکاری‌های متقابل، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این تفاهم‌نامه با موضوع ارتقای سطح همکاری‌های متقابل و در راستای حمایت از کارکنان سازمان امور مالیاتی با پرداخت وام و ارائه خدمات ویژه

سازمان امور مالیاتی و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هدف ارتقا و گسترش سطح همکاری‌های متقابل، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، این تفاهم‌نامه با موضوع ارتقای سطح همکاری‌های متقابل و در راستای حمایت از کارکنان سازمان امور مالیاتی با پرداخت وام و ارائه خدمات ویژه بانکی منعقد شد.
در این تفاهم‌نامه که به امضای «وحید اسکندری» مدیر شعب استان تهران و «عادل علی‌پور» مدیرکل منابع انسانی و رفاه سازمان امور مالیاتی رسید، ارائه کلیه خدمات نوین بانکی به پرسنل سازمان، پرداخت حقوق و مزایا و ارائه وام قرض‌الحسنه تا سقف ۲ میلیارد ریال با کارمزد حداکثر ۴ درصد و اقساط ۱۸ و ۲۴ ماهه در دستور کار قرار گرفت.
پرسنل سازمان امور مالیاتی می‌توانند با افتتاح حساب به‌صورت آنلاین یا مراجعه به هر یک از شعب سراسر کشور، از همه خدمات بانکی شامل دریافت دسته چک، وام، همراه‌بانک و… بهره‌مند شوند.