تاریخ انتشار : شنبه 10 دی 1401 - 16:55
کد خبر : 6474

پرداخت ۲۳ درصد سود با اوراق سپرده سرمایه گذاری بانک کارآفرین

پرداخت ۲۳ درصد سود با اوراق سپرده سرمایه گذاری بانک کارآفرین

پس از صدور مجوز انتشار گواهی سپرده مدت‌دار از سوی بانک مرکزی، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک کارآفرین با نرخ سود ۲۳درصد در شعب این بانک عرضه می شود. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ این اوراق به صورت الکترونیکی، با نام،با سررسید یک ساله،

پس از صدور مجوز انتشار گواهی سپرده مدت‌دار از سوی بانک مرکزی، اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک کارآفرین با نرخ سود ۲۳درصد در شعب این بانک عرضه می شود.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ این اوراق به صورت الکترونیکی، با نام،با سررسید یک ساله، معاف از مالیات، قابل انتقال به غیر و با نرخ سود ۲۳درصد سالانه از تاریخ انتشار خواهد بود.
پرداخت سود علی‌الحساب اوراق مذکور به صورت ماهانه و معاف از مالیات است و بازخرید قبل از سر رسید آن نزد در شعب بانک کارآفرین امکانپذیرخواهد بود.
لازم به ذکر است، فروش این اوراق صرفا به اشخاص حقیقی ایرانی بالای۱۸ سال و بصورت الکترونیکی بوده و برگه سپرده به مشتری تحویل نخواهد شد؛ لذا اطلاع حفظ و نگهداری رسیدصادره گواهی سپرده ضروری است.
مجوز انتشار اوراق گواهی سپرده مدت‌دار ویژه سرمایه‌گذاری عام در نشست روز۳دی‌ سال جاری هیات عامل بانک مرکزی تصویب و در همان روز به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد.