تاریخ انتشار : یکشنبه 4 دی 1401 - 9:59
کد خبر : 6317

پیام تبریک دکتر بهزاد شیری به مناسبت میلاد پیامبر محبّت و مودّت حضرت عیسی ابن مریم(ع)

پیام تبریک دکتر بهزاد شیری به مناسبت میلاد پیامبر محبّت و مودّت حضرت عیسی ابن مریم(ع)

 دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت عیسی ابن مریم (ع)، پیام آور صلح و دوستی به عموم هموطنان عزیز مسیحی، مشتریان، سهامداران، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران، پیامی به همین مناسبت، صادر کرد. متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:زمستان که از راه می رسد در دل خود،

 دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت عیسی ابن مریم (ع)، پیام آور صلح و دوستی به عموم هموطنان عزیز مسیحی، مشتریان، سهامداران، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران، پیامی به همین مناسبت، صادر کرد.

متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:
زمستان که از راه می رسد در دل خود، دَم از مسیحایی می زند که دنیا را به صلح و دوستی بشارت داد تا جهانیان از تاریکی به دور بمانند و در مسیر آفتابِ مهربانی گام بردارند تا گیتی از پالودگی ها و بدی ها، پاک بماند.
اینک فرا رسیدن سالروز میلاد پیامبر محبّت و مودّت حضرت عیسی ابن مریم (ع) را گرامی می داریم و به همین مناسبت آغاز سال نو میلادی را به عموم هموطنان عزیز مسیحی و خانواده بزرگ پست بانک ایران تبریک عرض کرده و از درگاه حضرت باری تعالی شادی و پیروزی همگان را خواستاریم.

                                                                                                                   بهزاد شیری 
                                                                                                       مدیرعامل پست‌بانک‌ایران