تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آذر 1401 - 18:57
کد خبر : 6263

رشد دو برابری صدور اعتبار اسنادی در شعب بانک توسعه تعاون

رشد دو برابری صدور اعتبار اسنادی در شعب بانک توسعه تعاون

معاون مدیر عامل بانک توسعه تعاون در امور مالی و پشتیبانی از رشد دو برابری میزان اعتبار اسنادی صادر شده توسط شعب بانک طی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد. محمد ذوالفقاری معاون مدیر عامل بانک توسعه تعاون در امور مالی و پشتیبانی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی

معاون مدیر عامل بانک توسعه تعاون در امور مالی و پشتیبانی از رشد دو برابری میزان اعتبار اسنادی صادر شده توسط شعب بانک طی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.

محمد ذوالفقاری معاون مدیر عامل بانک توسعه تعاون در امور مالی و پشتیبانی در کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک در مشهد مقدس اظهار داشت: مانده تسهیلات بانک بیش از ۴۷۵ هزار میلیارد ریال است و تسهیلات پرداختی بانک در سال جاری از ۲۲۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفته است.
وی افزود: بر اساس جدیدترین آمار مربوط به اواسط ماه جاری میزان اعتبار اسنادی صادره توسط شبکه شعب بانک بیش از ۲۶ هزار میلیارد ریال بوده است که رشد دو برابری این شاخص در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ایجاد شده است.
ذوالفقاری تصریح کرد: میزان ضمانت نامه های صادره از ۹۰ هزار میلیارد ریال فراتر رفته است که در این شاخص نیز عملکرد استان ها بسیار مناسب و تصاعدی بوده است.
معاون بانک توسعه تعاون تاکید کرد: در حال حاضر ۲۰ استان رشد بالای ۲۰ درصدی را در جذب سپرده محقق نموده اند و با همراهی مابقی استان ها بسیاری از برنامه های تجهیز منابع در سطح مناسبی قابل تحقق خواهد بود.
ذوالفقاری خاطر نشان کرد: از مهمترین برنامه ها و توصیه ها به واحدهای اجرایی مدیریت مطالبات بانک در سطحی پایین تر از حد متعارف ۵ درصد است.