تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آذر 1401 - 13:46
کد خبر : 6254

پیام دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت گرامیداشت بیست و هفتمین سال آغاز فعالیت

پیام دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران به مناسبت گرامیداشت بیست و هفتمین سال آغاز فعالیت

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تبریک فرا رسیدن بیست و هفتمین سالروز آغاز فعالیّت پست‌بانک‌ایران به تمامی همکاران، سهامداران، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران، پیامی به همین مناسبت صادر کرد. متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:نخستین روز دی‌ماه هر سال، برای پست‌بانک‌ایران‌ یکی از برجسته‌ترین روزهایی‌ست که یادآور پیمانی ممتاز

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تبریک فرا رسیدن بیست و هفتمین سالروز آغاز فعالیّت پست‌بانک‌ایران به تمامی همکاران، سهامداران، بازنشستگان و خانواده بزرگ پست‌بانک‌ایران، پیامی به همین مناسبت صادر کرد.

متن پیام تبریک دکترشیری بدین شرح است:
نخستین روز دی‌ماه هر سال، برای پست‌بانک‌ایران‌ یکی از برجسته‌ترین روزهایی‌ست که یادآور پیمانی ممتاز و ناگسستنی است. آرمانی که به پشتوانه‌ی تخصّص و بصیرت، مسیر موفقیّت را منوّر کرد تا پیشرفت و فناوری سرزمین عزیزمان ایران تداوم یابد و چراغِ آبادانی روشن بماند. اینک در طلیعه‌ی بیست و هفتمین سالروز آغاز فعالیّت پست‌بانک‌ایران ضمن تبریک به همکارانِ محترم، سهامداران ارجمند، بازنشستگان گرامی و مشتریان عزیز، خداوند بلند مرتبه را قدردان هستیم که در طی سال‌ها تلاش بی‌وقفه، توانسته‌ایم اعتماد را سرلوحه‌ی عهد خویش قرار دهیم تا با پیمودن قلّه‌های تجربه و اُمید اُفقِ روشنی را برای آیندگانمان به یادگار بگذاریم.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی