تاریخ انتشار : یکشنبه 27 آذر 1401 - 15:34
کد خبر : 6163

تمدید طرح «سپرده ممتاز نهضت» بانک مسکن تا پایان سال جاری

تمدید طرح «سپرده ممتاز نهضت» بانک مسکن تا پایان سال جاری

پس از استقبال مشتریان بانک مسکن از طرح «سپرده‌ ممتاز نهضت»، سپرده‌گذاری در طرح مذکور تا پایان اسفندماه سال جاری تمدید شد.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با توجه به استقبال مشتریان بانک مسکن از طرح سپرده‌گذاری ممتاز کوتاه مدت ویژه ۶ ماهه این بانک موسوم به «سپرده ممتاز نهضت»، کمیته منابع و

پس از استقبال مشتریان بانک مسکن از طرح «سپرده‌ ممتاز نهضت»، سپرده‌گذاری در طرح مذکور تا پایان اسفندماه سال جاری تمدید شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، با توجه به استقبال مشتریان بانک مسکن از طرح سپرده‌گذاری ممتاز کوتاه مدت ویژه ۶ ماهه این بانک موسوم به «سپرده ممتاز نهضت»، کمیته منابع و مصارف بانک مسکن نسبت به تمدید این طرح تا پایان سال جاری اقدام کرد.

بر همین اساس، مشتریان محترم می‌توانند برای سپرده‌گذاری تا پایان اسفندماه سال جاری در قالب این طرح اقدام کنند.

لازم به ذکر است، نرخ سود سپرده سرمایه‌گذاری کوتاه مدت ویژه ۶ ماهه ممتاز نهضت برای اشخاص حقیقی و حقوقی ۱۵ درصد است.

همچنین در این سپرده همانند سایر سپرده‌های ممتاز بانک مسکن؛ علاوه بر سود پرداختی و بر اساس مانده متوسط موجودی، هر ماهه اوراق ممتاز خرید و ساخت مسکن به مشتریان تعلق می‌گیرد و دارندگان «سپرده ممتاز نهضت» می‌توانند این اوراق را از طریق کارگزاری‌های فرابورس به فروش برسانند.

حداقل موجودی برای افتتاح حساب طرح «سپرده‌ ممتاز نهضت» برای اشخاص حقیقی۵۰ میلیون تومان و برای اشخاص حقوقی ۵۰۰ میلیون تومان است و ضریب تخصیص اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در این طرح ۳۰ درصد درنظرگرفته شده است.

برچسب ها : ،