تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 15:45
کد خبر : 6145

تسریع و تسهیل فرآیندهای اعطای تسهیلات به طرح های دارای اولویت در دستور کار شعب بانک صنعت و معدن است

تسریع و تسهیل فرآیندهای اعطای تسهیلات به طرح های دارای اولویت در دستور کار شعب بانک صنعت و معدن است

اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل بانک صنعت و معدن که به استان سمنان سفر کرده بودند، ضمن بازدید از چندین طرح مهم صنعتی در این استان بر تسریع و تسهیل فرآیندهای اعطای تسهیلات به طرح های دارای اولویت تأکید کردند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، حسین

اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل بانک صنعت و معدن که به استان سمنان سفر کرده بودند، ضمن بازدید از چندین طرح مهم صنعتی در این استان بر تسریع و تسهیل فرآیندهای اعطای تسهیلات به طرح های دارای اولویت تأکید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، حسین عسکری و امیرهوشنگ عصارزاده اعضای هیأت مدیره این بانک به همراه عبدالرضا ولی الهی معاون اعتبارات و راهبری شعب، علی حیدری معاون مالی و بین الملل و بیژن اسدی معاون نظارت، حقوقی و وصول مطالبات در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه بیست و سوم و بیست و چهارم آذرماه از چندین واحد صنعتی و تولیدی در استان سمنان بازدید نمودند.
مدیران ارشد بانک صنعت و معدن در این سفر از واحد های تولیدی و صنعتی ذوب آهن آرمان آسیا، گروه صنعتی سپید گچ برگ سازان کویر گرمسار، جام الکترونیک ایرانیان، یاوران خودرو شرق، پتروپالایش آکام درین ریس سمنان، رویان دارو، اتومبیل سازی فردا، طب پلاستیک، سیم و کابل مغان، توسن محرکه و سیمان شاهرود بازدید نمودند و به بررسی و تبادل نظر برای رفع مشکلات این واحدها پرداختند.
شایان ذکر است در این سفر پیشنهاد ها و درخواست های مربوط به تأمین مالی بهینه و مناسب واحد های صنعتی استان سمنان توسط مدیران ارشد بانک صنعت و معدن، مورد بررسی قرار گرفت و آنان اذعان نمودند این استان دارای پتانسیل و ظرفیت های خوبی در حوزه مواد معدنی و صنایع وابسته به آن است که می تواند در توسعه اقتصادی و صنعتی استان نقش مؤثری داشته باشد و با حضور صنعتگران و کارآفرینان استان در خصوص نحوه حمایت بیشتر این بانک از واحدهای تولیدی و تعامل بیشتر با فعالان اقتصادی استان بحث و همفکری شد و تصمیمات مناسبی نیز اتخاذ گردید.
همچنین در ادامه سفر به استان سمنان، اعضا هیأت مدیره و هیأت عامل در دیدار با کارکنان مدیریت استانی این بانک ضمن تقدیر از عملکرد یکایک همکاران در خصوص برخی مسایل این مدیریت نیز گفتگو و تبادل نظر نمودند.