تاریخ انتشار : شنبه 19 آذر 1401 - 14:47
کد خبر : 5949

پیام تسلیت سرپرست بانک مسکن به مناسبت درگذشت رستم قاسمی

پیام تسلیت سرپرست بانک مسکن به مناسبت درگذشت رستم قاسمی

دکتر عسکری طی پیامی درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن _هیبنا، دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن در پیامی درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت. در پیام سرپرست بانک مسکن آمده است: انا الله و انا الیه راجعون درگذشت ناگهانی

دکتر عسکری طی پیامی درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن _هیبنا، دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن در پیامی درگذشت رستم قاسمی وزیر سابق راه و شهرسازی را تسلیت گفت.

در پیام سرپرست بانک مسکن آمده است:

انا الله و انا الیه راجعون

درگذشت ناگهانی مدیر جهادی و پرتلاش” مهندس رستم قاسمی” وزیر سابق راه و شهرسازی سبب تالم خاطر و اندوه بسیاری از کسانی شد که بویژه با این مدیر توانمند، متعهد و انقلابی تجربه همکاری داشته و از نزدیک با بینش، کاردانی و توانمندی ایشان آشنایی داشتند.

مرحوم قاسمی تا پایان عمر دست از تلاش و مجاهدت در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور بر نداشتند و در هر بخش و حوزه‌ای فعالیت کردند منشا خیر و برکت و پیشرفت بودند.

نگاهی به کارنامه کاری درخشان آن مرحوم در عرصه‌های مختلف عمرانی و آبادانی کشور نشان از نقش محوری و یک عمر خدمت صادقانه ایشان در توسعه و پیشرفت این بخش‌ها دارد که در حافظه ملت قدردان ایران اسلامی به نیکی ماندگار خواهد بود.

مدیریت جهادی ایشان که با نشان والای جانبازی همراه بود، چه در جنگ تحمیلی و چه در صحنه نبرد اقتصادی و مقابله با تحریم و ارتقای کشور به عنوان یک الگوی ارزشمند شناخته شده که آوازه آن خارج از مرزهای این مرز و بوم گسترش یافته بود و تلاش بی‌وقفه و مجاهدت مستمر تا پایان عمر نیز نشان از تعهد به خدمتگذاری مرحوم قاسمی به ملت شریف ایران دارد‌.

اینجانب و مجموعه بانک مسکن ضمن تسلیت فقدان این مدیر انقلابی به خانواده محترم و دوستان و هم رزمانش و همچنین دولت مردمی سیزدهم از خداوند متعال رحمت واسعه و علو درجات را برای آن مرحوم مسألت داریم.

علی عسکری

برچسب ها : ،