تاریخ انتشار : دوشنبه 14 آذر 1401 - 20:09
کد خبر : 5857

گردهمایی با شکوه خانواده بانک کارآفرین برگزار شد

گردهمایی با شکوه خانواده بانک کارآفرین برگزار شد

همزمان با بیست و سومین سالگرد تاسیس بانک کارآفرین، گردهمایی سه روزه مدیران ارشد و روسای شعب بانک کارآفرین در تهران برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ در این گردهمایی باشکوه که با حضور مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره، معاونین، مدیران امور و روسای ادارت و شعب برگزار شد، اعضا در

همزمان با بیست و سومین سالگرد تاسیس بانک کارآفرین، گردهمایی سه روزه مدیران ارشد و روسای شعب بانک کارآفرین در تهران برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین؛ در این گردهمایی باشکوه که با حضور مدیرعامل، اعضاء هیات مدیره، معاونین، مدیران امور و روسای ادارت و شعب برگزار شد، اعضا در ۶ کارگروه عملکرد یک سال گذشته بانک را بررسی و در خصوص برنامه کسب و کار سال ۱۴۰۲ پیشنهادات خود را ارائه کردند.
بر اساس این گزارش در روزهای برگزاری گردهمایی روسای شعب، ۶ کارگروه «خدمات و نوآوری‌های نوین در صنعت بانکداری»، «توسعه فردی و سلامت کارکنان»؛ «بررسی چالش‌های فرآیندهای ارزی و اعتباری»،«بررسی مکانیزم برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد و کارانه»؛ «فرصت‌های بازاریابی در صنعت بانکداری»، «هوش مالی و مدیریت ریسک در صنعت بانکی» برگزار و مسایل چالش های گذشته و آینده بررسی شد.