تاریخ انتشار : یکشنبه 13 آذر 1401 - 13:52
کد خبر : 5826

مسابقات فوتسال پست بانک ایران ،گرامیداشت هفته بسیج با قهرمانی تیم حراست الف به پایان رسید

مسابقات فوتسال پست بانک ایران ،گرامیداشت هفته بسیج با قهرمانی تیم حراست الف به پایان رسید

مسابقات فوتسال حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران ، گرامیداشت هفته بسیج ، پس از رقابت تیم های حاضر در مسابقات ، با قهرمانی تیم حراست الف بانک به پایان رسید.   به گزارش حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران ، در مرحله نهایی و روز پایانی این دوره از مسابقات که شنبه دوازدهم آذرماه

مسابقات فوتسال حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران ، گرامیداشت هفته بسیج ، پس از رقابت تیم های حاضر در مسابقات ، با قهرمانی تیم حراست الف بانک به پایان رسید.

 
به گزارش حوزه مقاومت بسیج پست بانک ایران ، در مرحله نهایی و روز پایانی این دوره از مسابقات که شنبه دوازدهم آذرماه در مجموعه ورزشی پیام برگزار شد، ابتدا دو تیم مدیران و منطقه شرق تهران برای کسب عنوان سومی با یکدیگر بازی کردند که این بازی با نتیجه ۴ بر یک به نفع تیم فوتسال مدیران به پایان رسید.
بنابر این گزارش ، در ادامه ، دیدار نهایی و بازی فینال بین دوتیم حراست الف و ستاد برگزار شد که این بازی با نتیجه ۵ بر یک به نفع تیم حراست الف پایان یافت. در نهایت تیم های حراست الف ، ستاد و مدیران به ترتیب عناوین اول تا سوم این دوره از مسابقات را از آن خود نمودند و کاپ تیم اخلاق در پایان بازیها به تیم منطقه غرب تهران اهدا شد.
لازم به ذکر است بازی های پایانی و مراسم اختتامیه با حضور اعضای هیات مدیره ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج ، معاونین ، مدیران و کارکنان بانک در فضایی صمیمی و با نشاط برگزار و در پایان جوایز تیم های برتر به آنان اهدا شد.

گزارش تصویری