تاریخ انتشار : سه شنبه 8 آذر 1401 - 17:10
کد خبر : 5792

بازدید سرپرست مدیریت شعب اصفهان از چند طرح اقتصادی نطنز

بازدید سرپرست مدیریت شعب اصفهان از چند طرح اقتصادی نطنز

سرپرست مدیریت شعب استان توسعه تعاون استان اصفهان در سفر یک روزه به شهرستان نطنز ضمن دیدار با مشتریان ، رئیس شورای شهر از چند طرح اقتصادی نطنز بازدید کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان اصفهان ، محترم سرپرست مدیریت شعب استان درسفر یک روزه به شهرستان نطنز ابتدا

سرپرست مدیریت شعب استان توسعه تعاون استان اصفهان در سفر یک روزه به شهرستان نطنز ضمن دیدار با مشتریان ، رئیس شورای شهر از چند طرح اقتصادی نطنز بازدید کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون استان اصفهان ، محترم سرپرست مدیریت شعب استان درسفر یک روزه به شهرستان نطنز ابتدا با مشتریان و رئیس شورای شهر دیدار و گفتگو کرد و در جلسه با رئیس شورای شهر نطنز به نقش و اهمیت بانک توسعه تعاون در حمایت از تعاونی ها و اتحادیه ها اشاره کرد و افزود بانک توسعه تعاون از بانکهای تخصصی بخش تعاون است که با هدف توسعه ای خدمات قابل قبولی همراه با سرعت و دقت در راستای نیاز تعاونی ها ، اتحادیه ها و سایر اقشار مختلف ارائه می نماید و به عنوان بانک حامی بخش تعاون آماده ارائه هر گونه خدمات جهت گسترش تولید و ارتقاء سطح فعالیت ها و همچنین اشتغالزایی را دارد.

سرپرست مدیریت شعب استان در ادامه مطالبی در خصوص اجرای موثر و مستمر طرح ها و خدمات بانک ارائه نمود و افزود بانک توسعه تعاون با شناسایی تعاونی ها همه تلاش خود در راستای جذب آنها به کار خواهد گرفت .

محترم سرپرست مدیریت شعب استان اصفهان از دو طرح بوم گردی فعال در شهرستان بازدید نمود و با مدیران شرکتها در راستای تعامل و همکاری بیشتر دیدار و گفتگو کرد.

از دیگر شرکتهایی که توسط سرپرست مدیریت شعب استان اصفهان شبانه مورد بازدید قرار گرفت شرکت پارت آوین کوهسار تولید و تامین کننده مواد اولیه صنایع فولاد و استخراج مواد معدنی بوده و مدیر عامل شرکت ضمن ابراز خرسندی از حضور بانک و بازدید شبانه از قسمت های مختلف شرکت ، جهت همکاری و تعامل بیشتراعلام آمادگی کردند.

در پایان این سفر یک روزه جلسه ای با همکاران شعبه نطنز در خصوص بررسی و تجزیه و تحلیل عملکرد شعبه در کلیه شاخص ها مورد بررسی قرار گرفت.

محترم سرپرست مدیریت شعب استان در جمع کارکنان شعبه به بازاریابی دقیق و هدفمند اشاره کردو افزود: با توجه به بررسی های به عمل آمده شهرستان نطنزشهرستان زیبا و دارای نقاط دینی و شهر توریستی دارای قابلیت ها و پتانسیل ها بالایی است و شعبه در راستای فعالیت های بازاریابی مراجعه به شهرک های صنعتی و دیدار با فعالان اقتصادی باید تمام تلاش خود را در راستای جذب آنها به کار گیرد.