تاریخ انتشار : چهارشنبه 9 آذر 1401 - 15:40
کد خبر : 5736

توسط بانک کشاورزی صورت گرفت: بازگشت ۱۳۲ طرح راکد به چرخه تولید در هشت ماهه نخست سال جاری

توسط بانک کشاورزی صورت گرفت: بازگشت  ۱۳۲ طرح راکد به چرخه تولید در هشت ماهه نخست سال جاری

بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه ، ۱۳۲ طرح راکد و نیمه تمام را با هدف راه اندازی مجدد و رونق بخش کشاورزی، تعیین تکلیف کرد و به چرخه تولید بازگرداند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در هشت ماهه ابتدای سال جاری و در اجرای برنامه های

بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه ، ۱۳۲ طرح راکد و نیمه تمام را با هدف راه اندازی مجدد و رونق بخش کشاورزی، تعیین تکلیف کرد و به چرخه تولید بازگرداند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در هشت ماهه ابتدای سال جاری و در اجرای برنامه های تدوین شده در حوزه  نظارت بر طرح ها ، تعداد ۱۳۲ طرح راکد و غیرفعال از طریق تامین مالی به مبلغ ۷۷۳۴ میلیارد ریال، با اقداماتی نظیر تمدید، رفع مشکل پرداخت اقساط، تخصیص تسهیلات تکمیلی و سایر اقدامات قانونی ، تعیین تکلیف و به چرخه تولید بازگردانده شده است.

 بر اساس این گزارش، در آغاز سال جاری تعداد ۲۳۱ طرح راکد، بلاتکلیف و موعد گذشته به مبلغ ۱۶۲۱۵ میلیارد ریال شناسایی و تعیین تکلیف آن ها در دستور کار بخش نظارت بر طرح های بانک کشاورزی قرار گرفت که تا این تاریخ ۵۷ درصد این برنامه محقق شده است و این روند تا پایان سال و تحقق کامل اهداف ادامه دارد.