تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 آذر 1401 - 14:36
کد خبر : 5567

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از تولیدات داخلی حمایت می‌کند

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران از تولیدات داخلی حمایت می‌کند

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مازندران در دیدار با مدیرعامل شرکت تعاونی مرغ اجداد بابل، بر حمایت بانک از شرکت‌های تولیدی تأکید کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «اسحق طاهری خنکدار» مدیر شعب بانک در استان مازندران با «حسین سرهنگ‌پور» مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی مرغ اجداد

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان مازندران در دیدار با مدیرعامل شرکت تعاونی مرغ اجداد بابل، بر حمایت بانک از شرکت‌های تولیدی تأکید کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «اسحق طاهری خنکدار» مدیر شعب بانک در استان مازندران با «حسین سرهنگ‌پور» مدیرعامل شرکت تعاونی تولیدی مرغ اجداد بابل دیدار کرد.
در ابتدای این دیدار «سرهنگ‌پور» ضمن بیان مختصری از سابقه شرکت و فعالیت‌های تولیدی آن، نیازهای شرکت را برای فعالیت قوی‌تر شرکت در بازار و رفع نیازهای ضروری کارکنان مجموعه برشمرد و برای همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام آمادگی کرد.
وی افزود: انتظار می‌رود در سال جاری شاهد توسعه و تعاملات بیشتر این شرکت برای اشاعه فرهنگ پسندیده قرض‌الحسنه و بهبود وضعیت معیشت پرسنل زیرمجموعه خود و جامعه هدف باشیم.
در ادامه این دیدار «طاهری خنکدار» ضمن تشریح جزئیات طرح‌های وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران برای شرکت‌های تولیدی و مادر، خواهان تقویت حساب جاری حقوقی شرکت نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و انتقال حساب حقوق و دستمزد پرسنل شرکت به این بانک و استفاده از طرح مهریار شد.
مدیر شعب بانک در استان مازندران طرح‌های کالاکارت سازمانی و حمایتی حقوقی را نیز جهت کمک به بهبود معیشت پرسنل شرکت تشریح کرد.
وی در پایان، مزایای انعقاد تفاهم‌نامه پذیرندگی کالاکارت را برای فروش محصولات شرکت با وام قرض‌الحسنه کالاکارت برشمرد که با استقبال مسئولان شرکت مرغ اجداد بابل روبه‌رو شد.