تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 6:27
کد خبر : 5255

همکاری‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شرکت‌های داروسازی افزایش یافت

همکاری‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با شرکت‌های داروسازی افزایش یافت

مدیر شعب استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل شرکت‌های داروسازی ثامن و سامان داروی هشتم، با تشریح ظرفیت‌های جدید بانک، حمایت از پرسنل شرکت‌های دارویی را موجب افزایش بهره‌وری آن‌ها دانست. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «نوراله نظریان» سرپرست مدیریت شعب بانک در استان خراسان رضوی

مدیر شعب استان خراسان رضوی در دیدار با مدیرعامل شرکت‌های داروسازی ثامن و سامان داروی هشتم، با تشریح ظرفیت‌های جدید بانک، حمایت از پرسنل شرکت‌های دارویی را موجب افزایش بهره‌وری آن‌ها دانست.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «نوراله نظریان» سرپرست مدیریت شعب بانک در استان خراسان رضوی در دیدار با «مجید طبسی» مدیرعامل شرکت داروسازی ثامن و سامان داروی هشتم، محصولات جدید بانک را فرصتی بسیار مناسب، جهت رفع مشکلات مالی کارکنان سازمان‌ها و ادارات و ابزاری کاربردی برای افزایش بهره‌وری آن‌ها توصیف کرد.
وی افزود: عملکرد بسیار خوب بانک در سال‌های اخیر موجب اعتماد مردم و مسئولین شده و این ‌امر باعث افزایش چند برابری مبلغ وام قرض‌الحسنه در سال جاری شده است.
نظریان ادامه داد: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران فرصت بسیار مناسبی را به وجود آورده تا سازمان‌ها و شرکت‌ها با تمرکز حساب‌های خود در این بانک، بالاترین سطح خدمات را به کارکنان خود ارائه دهند.
در ادامه‌ این جلسه طبسی با اشاره به نقش بانک‌ها در پیشبرد اهداف تولیدکنندگان گفت: تولید، بدون حمایت بانک‌ها کاری بسیار دشوار است و تعامل با بانک‌ها برای بقای شرکت‌های تولیدی حیاتی است.
طبسی افزود: بدون شک کمک به کارکنان هر سازمان و رفع دغدغه‌های آن‌ها در دست‌یابی سازمان به اهداف خود تأثیر مستقیم دارد. بانک قرض‌الحسنه مهر ایران بانکی خوشنام است و مدیران شرکت برای بهره‌مندی بیشتر از خدمات این بانک اتفاق نظر دارند.