تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 آبان 1401 - 16:59
کد خبر : 5140

استمرار و رونق فعالیت واحدهای تولیدی، روحیه خودباوری را در جامعه تقویت می کند/ با تکیه بر مزیت های رقابتی مختص این بانک، پرتفوی خدماتی خود را ارتقا می دهیم

استمرار و رونق فعالیت واحدهای تولیدی، روحیه خودباوری را در جامعه تقویت می کند/ با تکیه بر مزیت های رقابتی مختص این بانک، پرتفوی خدماتی خود را ارتقا می دهیم

دکترعلی خورسندیان در جمع همکاران مدیریت استانی این بانک بیان داشت: استمرار و رونق فعالیت واحدهای تولیدی در شرایطی که کشور از لحاظ اقتصادی تحت تحریم های ظالمانه قرار دارد، روحیه خودباوری را در جامعه تقویت می کند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیرعامل این بانک که به همراه

دکترعلی خورسندیان در جمع همکاران مدیریت استانی این بانک بیان داشت: استمرار و رونق فعالیت واحدهای تولیدی در شرایطی که کشور از لحاظ اقتصادی تحت تحریم های ظالمانه قرار دارد، روحیه خودباوری را در جامعه تقویت می کند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، مدیرعامل این بانک که به همراه عصار زاده عضو هیأت مدیره، ولی الهی معاون اعتبارات و راهبری شعب، گرجی سرپرست مدیریت امور راهبری شعب و ترابی مدیر روابط عمومی و امور مشتریان این بانک، روز سه شنبه هفدهم آبانماه به استان همدان سفر کرده بود در جمع کارکنان مدیریت استانی بانک صنعت و معدن حضور پیدا کرد و ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان آن و اشاره به ارزش نیروی انسانی در سازمان، اظهار داشت: تلاش مدیران  این بانک بر این است که با وجود همه محدودیت ها در راستای رفع مشکلات معیشتی همکاران گام بردارند و با اصلاح بودجه ۱۴۰۲ امکانی فراهم شود تا بخشی از مشکلات آنان رفع گردد.
وی همچنین به وجود رکود اقتصادی در جامعه و مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها اشاره نمود و از ادامه تولید واحد های فعال در این شرایط خاص اقتصادی ابراز خوشنودی کرد و عنوان داشت: باید بپذیریم رسالت اصلی بانک که در راستای بانکداری شرکتی هم می باشد، حمایت از شرکت های بزرگ و دارای سهمم بیشتر در حوزه صنعت کشور است وباید تلاش در جهت جذب شرکت های بزرگ را دو چندان کنیم و خدمات بهتر و بیشتری به آنها ارائه دهیم.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن همچنین با اشاره به اینکه بخشی از درآمدهای این بانک از محل کارمزدهاست تأکید کرد: با تأسیس شرکت تامین سرمایه و فن آوری اطلاعات در این بانک، بخش زیادی از درآمد مورد نظر از این محل تأمین خواهد گردید ولی همچنان شعب سراسر کشور تلاش خود را در جهت ارتقا سطح درآمد از محل خدمات کارمزدی را افزایش دهند.
دکتر خورسندیان از مطرح شدن مشکلات اقتصادی کارکنان شبکه بانکی در شورای هماهنگی بانک ها خبر داد و بیان داشت: این مهم در سازمان های ذیربط در حال پیگیری است و ما نیز از تمامی ظرفیت های قانونی بهره خواهیم گرفت.
در این جلسه امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیأت مدیره این بانک نیز ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع کارکنان این مدیریت استانی به ظرفیت های اقتصادی موجود در استان همدان اشاره کرد و افزود: یکی از سرمایه های عظیم موجود در بانک صنعت ومعدن وجود نیروهای انسانی جوان، باتجربه وتحصیل کرده است که باید قدردان آنها باشیم.
عضو هیأت مدیره این بانک اعلام داشت: ما باید  با تکیه برمزیت های رقابتی خود پرتفوی خدمات بانک را تقویت نموده وتوسعه و بهبود ببخشیم؛ مزیت رقابتی ما در سرمایه گذاری های ثابت و بلند مدت در طرح هاست که سایر بانکها این مزیت را به این گونه ندارند.
همچنین در این سفر، مراسم معارفه مرتضی شریفی مدیریت جدید بانک صنعت و معدن استان همدان و تقدیر از فرشید رادور زنگنه مدیریت پیشین آن برگزار شد و حاضران برای آنان آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون نمودند.
مرتضی شریفی سابقه مدیریت در شعب بروجرد و همدان را در کارنامه خود دارد.