تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 آبان 1401 - 18:57
کد خبر : 5136

کسب رتبه برتر بانک توسعه تعاون در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

کسب رتبه برتر بانک توسعه تعاون در هفدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

در هفدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور روابط عمومی سازمان‌ها و موسسات مختلف برگزار گردید روابط عمومی بانک توسعه تعاون موفق به کسب ۱۰رتبه برتر در بخش‌های مختلف گردید. در این جشنواره که به همت موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار می‌گردد روابط عمومی بانک توسعه تعاون موفق گردید در بخش‌های پوستر،

در هفدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی که با حضور روابط عمومی سازمان‌ها و موسسات مختلف برگزار گردید روابط عمومی بانک توسعه تعاون موفق به کسب ۱۰رتبه برتر در بخش‌های مختلف گردید.

در این جشنواره که به همت موسسه کارگزار روابط عمومی برگزار می‌گردد روابط عمومی بانک توسعه تعاون موفق گردید در بخش‌های پوستر، انیمیشین و تحلیل محتوا رتبه اول را کسب نماید و در بخش های مصاحبه، مقاله و سرمقاله رتبه دوم و در بخش‌های تبلیغات مکتوب، خبر، عکس و اینفوگرافیک رتبه سوم را از آن خود کرد.
گفتنی است این جشنواره در سه سطح ملی ، استانی و کشوری برگزار گردید و از بین ۱۱۰ آثار برتر ارسالی به این همایش بانک توسعه تعاون موفق به کسب این رتبه‌های برتر گردید.
شایان‌ذکر است این کنفرانس با حضور اساتید کارشناسان و مدیران روابط عمومی بانکها، سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی در محل سالن همایش‌های بین المللی شهدای محیط زیست برگزار شد.