تاریخ انتشار : دوشنبه 16 آبان 1401 - 15:40
کد خبر : 5084

فروش ارز در واحد‌های ارزی منتخب بانک تجارت آغاز شد

فروش ارز در واحد‌های ارزی منتخب بانک تجارت آغاز شد

بانک تجارت ۱۴ واحد ارزی و یک شعبه ارزی- ریالی خود در تهران را برای فروش ارز به متقاضیان اختصاص داده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، پیرو ابلاغ بانک مرکزی مبنی بر تسهیل تامین ارز مورد نیاز هموطنان، بانک تجارت از روز یکشنبه ۱۵ آبان فروش ارز (یورو یا دلار)

بانک تجارت ۱۴ واحد ارزی و یک شعبه ارزی- ریالی خود در تهران را برای فروش ارز به متقاضیان اختصاص داده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، پیرو ابلاغ بانک مرکزی مبنی بر تسهیل تامین ارز مورد نیاز هموطنان، بانک تجارت از روز یکشنبه ۱۵ آبان فروش ارز (یورو یا دلار) به اشخاص حقیقی را در واحدهای ارزی تهران شامل طالقانی، میدان امام خمینی، فردوسی، قدس، قرنی، سعدی، ولیعصر، میرداماد، اسکان، کریمخان، چیتگر، آصف، هرمزان، شهرری و شعبه ارزی- ریالی برج آسمان آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش اشخاص حقیقی ۱۸ سال به بالا از این تاریخ تا اطلاع ثانوی می‌توانند با حضور در هر یک از واحدهای ارزی اشاره شده با ارائه کارت ملی ارز مورد نیاز خود (‌۲۰۰۰ یورو یا معادل آن به دلار) را خریداری کنند.

وجه مورد نیاز برای خرید ارز از طریق پایانه‌های فروش نصب شده در واحدها و با استفاده از کارت بانکی به نام متقاضی دریافت می‌شود و برای تکمیل مدارک ارائه شماره تلفن همراه به نام متقاضی خرید ارز الزامی است.

برچسب ها : ،