تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 آبان 1401 - 19:17
کد خبر : 4746

سامانه « پل» بر بستر همراه بانک کشاورزی عملیاتی شد

سامانه « پل» بر بستر همراه بانک کشاورزی عملیاتی شد

سامانه پرداخت لحظه‌ای «پل» بر بستر همراه بانک، اینترنت بانک و نیز در شعب بانک کشاورزی راه اندازی شده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، به منظور سهولت، سرعت و امنیت بیشتر انتقال وجه بین بانکی، سامانه پرداخت لحظه‌ای «پل» که از اسفند ماه سال گذشته از طریق  شعب

سامانه پرداخت لحظه‌ای «پل» بر بستر همراه بانک، اینترنت بانک و نیز در شعب بانک کشاورزی راه اندازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، به منظور سهولت، سرعت و امنیت بیشتر انتقال وجه بین بانکی، سامانه پرداخت لحظه‌ای «پل» که از اسفند ماه سال گذشته از طریق  شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور و نیز درگاه اینترنت بانک کشاورزی در دسترس مشتریان قرار داشت، بر بستر همراه بانک کشاورزی نیز راه اندازی شده و در دسترس است.

بر اساس این گزارش، تعیین وضعیت و پردازش طی چند ثانیه،کارمزد پایین‌تر نسبت به سرویس کارت به کارت و کارکرد ۲۴ ساعته در هفت روز هفته از طریق حساب بانکی مشتریان و شبای حساب گیرنده، از مهم ترین مزیت های سرویس پرداخت لحظه ای است.

شایان ذکر است سقف انتقال وجه مصوب شده توسط بانک مرکزی در سامانه پل، از طریق شعبه تا ۱۵۰.۰۰۰.۰۰۰ریال و از طریق اینترنت بانک و همراه بانک تا ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال است.