تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مهر 1401 - 20:01
کد خبر : 4433

حضور فعال گروه مالی بانک پارسیان در نمایشگاه " کیش اینوکس۲۰۲۲ " / رونق چهارسوق مالی پارسیان در اولین روز نمایشگاه

حضور فعال گروه مالی بانک پارسیان در نمایشگاه " کیش اینوکس۲۰۲۲ " / رونق چهارسوق مالی پارسیان در اولین روز نمایشگاه

بانک پارسیان به همراه گروه مالی خود در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی “کیش اینوکس۲۰۲۲″حضور یافت. در اولین روز برپایی این نمایشگاه ، غرفه چهارسوق مالی پارسیان مورد توجه و بازدید مسئولین، مدیران و صاحب نظران صنعت مالی کشور قرار گرفت

بانک پارسیان به همراه گروه مالی خود در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی “کیش اینوکس۲۰۲۲″حضور یافت.

در اولین روز برپایی این نمایشگاه ، غرفه چهارسوق مالی پارسیان مورد توجه و بازدید مسئولین، مدیران و صاحب نظران صنعت مالی کشور قرار گرفت و شاهد بازدیدهای متعددی بود.
غرفه چهارسوق مالی پارسیان که به همت گروه مالی پارسیان و با حضور بانک و شرکت های مختلف عضو این گروه شامل تامین سرمایه لوتوس، بیمه پارسیان، کارگزاری پارسیان، لیزینگ پارسیان، صرافی پارسیان و اتکایی آوای پارس و با ارایه مجموعه ای کامل از خدمات مالی در کشور شکل و شمایل خاصی یافته است با حضور دکتر رفیعی مدیرعامل گروه و مدیران عامل برخی از این شرکت ها از جمله اویارحسین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان، سمیعی نژاد مدیرعامل سرمایه گذاری پارسیان، بشارتی زاده مدیرعامل صنایع فولاد صبح پارسیان و بنویدی مدیرعامل اتکایی آوای پارس پذیرای مسئولین و مدیران حوزه های مختلف صنعت مالی کشور بود.
براساس این گزارش؛ مهندس بهزادپور رییس کل بیمه مرکزی به همراه دکتر کریمی دبیرکل سندیکای بیمه گران و هیات همراه ضمن بازدید از غرفه و آشنایی با چهارسوق مالی در دیدار با مدیرعامل گروه مالی پارسیان و سایر مدیران عامل گروه ضمن اشاره به جذابیت خدمات کامل ارایه شده در غرفه چهارسوق مالی پارسیان ابراز امیدواری کرد این گروه گام های مهمی در راستای ارتقای خدمات بهینه به مشتریان در اقتصاد کشور بردارد.
در ادامه بازدیدها از چهارسوق مالی، دکتر عبده تبریزی رییس اسبق سازمان بورس و از اساتید به نام حوزه اقتصاد کشور با مدیران عامل گروه نشست و گفت وگویی صمیمانه داشت، همچنین دکتر گودرزی مدیرعامل بورس تهران نیز در نشست صمیمیانه ای با دکتر رفیعی و سایر مدیران عامل به بررسی وضعیت حوزه سرمایه گذاری کشور و بخصوص وضعیت سرمایه گذاری گروه مالی پارسیان پرداخت و حضور چنین مجموعه ی توانمندی را که تمام خدمات مالی را می تواند یک جا به مشتریان ارایه دهد موجب امیدواری در ارتقای صنعت مالی کشور دانست و در پایان برای تک تک شرکت های گروه پارسیان آرزوی موفقیت نمود.
در ادامه بازدیدهای روز شلوغ غرفه چهارسوق مالی پارسیان مدیران عامل شرکت های بیمه کشور، رییس کانون نهادهای سرمایه گذاری کشور و مدیران و مشتریان عمده شرکت های مختلف گروه ضمن بازدید از قسمت های مختلف چهارسوق مالی پارسیان و گفتگو با مدیران و کارشناسان این شرکت، دیدار و گفتگوهایی با مدیران عامل حاضر در غرفه داشتند و مباحثی در راستای استفاده از تمام خدمات گروه به صورت یک جا برای شرکت ها و مشتریان گروه شکل گرفت.
غرفه چهارسوق مالی پارسیان در روزهای آینده نیز با حضور مدیران و کارشناسان بخش های مختلف حوزه مالی پاسخگوی بازدیدکنندگان از نمایشگاه کیش اینوکس ۱۴۰۱ خواهد بود.