تاریخ انتشار : شنبه 16 مهر 1401 - 23:15
کد خبر : 4140

بیش از ۳۲ هزار میلیاردتومان به حساب سازندگان نهضت ملی پرداخت شد

بیش از ۳۲ هزار میلیاردتومان به حساب سازندگان نهضت ملی پرداخت شد

سرپرست بانک مسکن از افتتاح حساب ۶۸۴ هزار و ۵۴۷ نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن نزد بانک خبر داد و مبلغ واریز شده به حساب سازندگان از محل آورده متقاضیان و تسهیلات را در مجموع ۳۲ هزار و ۸۶۱ میلیاردتومان برشمرد.به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن_ هیبنا، علی عسگری

سرپرست بانک مسکن از افتتاح حساب ۶۸۴ هزار و ۵۴۷ نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن نزد بانک خبر داد و مبلغ واریز شده به حساب سازندگان از محل آورده متقاضیان و تسهیلات را در مجموع ۳۲ هزار و ۸۶۱ میلیاردتومان برشمرد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن_ هیبنا، علی عسگری سرپرست بانک مسکن در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، در خصوص روند افتتاح حساب متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در آن بانک، پرداخت وجه به سازندگان و افتتاح حساب متقاضیان توضیح داد: تاکنون ۶۸۴ هزار و ۵۴۷ نفر متقاضی پذیرفته شده نهضت ملی مسکن نزد بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

سرپرست بانک مسکن میزان واریزی متقاضیان به حساب خود نزد بانک برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در مجموع ۲۴ هزار و ۲۴۳ میلیاردتومان عنوان کرد.

عسگری توضیح داد: مبلغ کل واریزی به حساب سازندگان از محل آورده متقاضیان و محل تسهیلات ۳۲ هزار و ۸۶۱ میلیاردتومان است که از این میزان، ۲۰ هزار و ۳۱۹ میلیاردتومان از محل تسهیلات و ۱۲ هزار و ۵۴۲ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به حساب سازندگان واریز شده است.

وی اعلام کرد: تاکنون ۳۷۹ هزار و ۸۶۴ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی شده است که بانک تاکنون با ۱۵۸ هزار و ۸۰۲ واحد به مبلغ ۵۳ هزار و ۹۹۹ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.

برچسب ها : ،