تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مهر 1401 - 17:48
کد خبر : 4058

لزوم زمینه سازی و هماهنگی بیشتر در راستای رونق تعاون در استان زنجان

لزوم زمینه سازی و هماهنگی بیشتر در راستای رونق تعاون در استان زنجان

مسعود کردستانی در دیدار با مجید محمدی رئیس جدید اتاق تعاون استان زنجان ، بر لزوم زمینه سازی و هماهنگی بیشتر نهادهای زیرمجموعه تعاون در جهت رونق تعاون در استان تأکید کرد . به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب زنجان ،کردستانی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب محمدی به سمت

مسعود کردستانی در دیدار با مجید محمدی رئیس جدید اتاق تعاون استان زنجان ، بر لزوم زمینه سازی و هماهنگی بیشتر نهادهای زیرمجموعه تعاون در جهت رونق تعاون در استان تأکید کرد .

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب زنجان ،کردستانی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب محمدی به سمت ریاست اتاق تعاون استان زنجان و تشریح اهداف متعالی بانک توسعه تعاون گفت : این بانک با ارائه انواع خدمات بانکی ، صدور ضمانت نامه ، بانکداری اینترنتی ، پرداخت تسهیلات ، صدور اعتیار اسنادی ، صدور عابر کارت و انواع کارت های هدیه ، دستگاههای خودپرداز و خرید و سایر خدمات آماده خدمت رسانی به عموم هم وطنان عزیز و بالاخص تعاونگران می باشد .

وی با بیان این نکته که تعاونی ها ابتدای کار آموزش دیده و درست پرورش یابند ، پیشنهاد کرد تا برای هر هفت نفر اعضای تشکیل دهنده یک تعاونی یک کلاس آموزشی اساس نامه خوانی تشکیل گردد .

وی افزود : متأسفانه بخش قابل توجهی از تعاونی های استان پس از ارائه معرفی به بانک تحت عنوان تعاونی در شرف تأسیس جهت افتتاح حساب ، از ادامه فعالیت تعاونی خودداری می کنند .

کردستانی بر لزوم حضور صنایع پاک مثل نساجی در استان و همچنین تفکیک و جداسازی مقوله مالکیت از بحث مدیریت در تعاونی ها و اقتصاد استان تأکید کرد .

در ادامه محمدی رئیس اتاق تعاون ضمن تشکر از حضور کردستانی ، بر همکاری در امر بازاریابی مشترک اعلام آمادگی کرد و از ایجاد پایانه صادراتی شمالغرب کشور و نیز یک کارخانه نوآوری در استان زنجان در آینده ای نزدیک خبر داده و خواستار پرداخت تسهیلات خاص توسط بانک به تعاونی های دانش بنیان استان شد .