تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مهر 1401 - 15:41
کد خبر : 4017

بانک مهربانی‌ها دستگیر مددجویان کمیته امداد در مرکزی شد

بانک مهربانی‌ها دستگیر مددجویان کمیته امداد در مرکزی شد

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعتبارات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان مرکزی را به‌طور کامل پرداخت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «مجید مؤمنی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در یاری رساندن به نیازمندان و پرداخت کامل اعتبارات

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعتبارات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان مرکزی را به‌طور کامل پرداخت کرده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «مجید مؤمنی» مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی از خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در یاری رساندن به نیازمندان و پرداخت کامل اعتبارات اشتغالزایی مددجویان این نهاد در سال گذشته تشکر و از «عظیم حسین‌آبادی» مدیر شعب بانک در استان تقدیر کرد.
در بخشی از متن این تقدیرنامه آمده است: «از مساعی و اهتمام مجدانه مدیران ارشد بانک، جناب‌عالی و کلیه همکاران محترمتان در راستای جذب و تخصیص اعتبارات کامل اشتغالزایی برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در سال ۱۴۰۰ تشکر و قدردانی نموده و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی، سعادت و توفیق روزافزون مسئلت می‌کنم.»