تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مهر 1401 - 16:12
کد خبر : 3887

توسعه همکاری‌ با اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

توسعه همکاری‌ با اداره‌کل بنادر و دریانوردی استان گیلان

«محمد رضا نجفی شعاع» مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان به منظور تعمیق مناسبات بانکی با «حسین یونسی» مدیرکل بنادر و دریانوردی استان دیدار کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این نشست صمیمانه که به منظور توسعه همکاری‌ها و تعمیق مناسبات بانکی برگزار شد،

«محمد رضا نجفی شعاع» مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان گیلان به منظور تعمیق مناسبات بانکی با «حسین یونسی» مدیرکل بنادر و دریانوردی استان دیدار کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این نشست صمیمانه که به منظور توسعه همکاری‌ها و تعمیق مناسبات بانکی برگزار شد، یونسی ضمن استقبال از خدمات و محصولات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مختصری از فعالیت‌های اداره کل بنادر و دریانوردی و نیازمندی‌های پرسنل آن بیان داشت و در جهت افزایش سطح همکاری‌های دو جانبه با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام آمادگی کرد.
نجفی شعاع نیز ضمن بیان جزئیات طرح‌های بانک، تقاضای تقویت حساب اداره کل بنادر و انعقاد تفاهم‌نامه های جدید با بانک را نمود و اضافه کرد: با انتقال حساب حقوق و دستمزد اداره کل بنادر به بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، پرسنل پرتلاش آن مجموعه می‌توانند از مزایای طرح‌های مهریار و بیمه عمر مانده بستانکار بهره‌مند شوند. وی افزود: همچنین با تشکیل و افتتاح حساب صندوق اداره کل بنادر و دریانوردی نزد بانک، امکان دریافت وام‌های حمایتی حقوقی تا سقف مبلغ ۴ میلیارد ریال برای هر پرسنل فراهم خواهد شد.