تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مهر 1401 - 3:44
کد خبر : 3878

آغاز همکاری با اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان

آغاز همکاری با اداره‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان گیلان

«محمدرضا نجفی شعاع» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان گیلان به منظور گسترش زمینه همکاری‌های دوجانبه با «رضا محمدی اصل» مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی این استان دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این دیدار نجفی شعاع ضمن تشریح طرح‌های وام

«محمدرضا نجفی شعاع» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان گیلان به منظور گسترش زمینه همکاری‌های دوجانبه با «رضا محمدی اصل» مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی این استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، در این دیدار نجفی شعاع ضمن تشریح طرح‌های وام بانک، بیان داشت: اداره ‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی با انتقال حساب حقوق و دستمزد پرسنل شرکتی خود می‌تواند از امتیازات طرح‌های مهریار و بیمه عمر مانده بستانکار برای آنان استفاده کند.
وی با تشریح جزئیات طرح کالاکارت سازمانی خاطرنشان ساخت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران همواره حامی خانواده‌های نیازمند بوده و در راستای حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و کمک به پیشگیری از وقوع انواع آسیب‌ها و جرایم اجتماعی، آماده ارائه خدمات مطلوب است و امیدواریم بتوانیم هرچه بیشتر سطح همکاری‌ها را با اداره ‌کل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی افزایش دهیم.
محمدی اصل نیز در ادامه با تأکید بر حمایت‌های مادی و معنوی از خانواده‌های زندانیان افزود: اکنون که بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، خدمات و تلاش‌های گسترده‌ای را در جامعه ارائه کرده، امیدواریم با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری و در سایه حق تعالی بتوانیم در مسیر پاسخ به نیازهای هموطنانمان علی‌الخصوص خانواده‌های زندانیان خدمتی ماندگار داشته باشیم.
در پایان، تفاهمنامه همکاری میان اداره‌کل زندان‌های استان گیلان و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران منعقد شد.