تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 شهریور 1401 - 20:41
کد خبر : 3762

پیام تسلیت مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت درگذشت مرحوم محمد تقی جمالیان

پیام تسلیت مدیرعامل بانک تجارت به مناسبت درگذشت مرحوم محمد تقی جمالیان

در پی درگذشت شادروان محمد تقی جمالیان از پیشکسوتان شبکه بانکی ، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت در پیامی این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و همکاران شبکه بانکی کشور تسلیت گفت. به گزارش اداره روابط‌عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت متن پیام دکتر اخلاقی به این شرح است: هرگز

در پی درگذشت شادروان محمد تقی جمالیان از پیشکسوتان شبکه بانکی ، دکتر هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت در پیامی این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و همکاران شبکه بانکی کشور تسلیت گفت.

به گزارش اداره روابط‌عمومی و ارتقاء سرمایه اجتماعی بانک تجارت متن پیام دکتر اخلاقی به این شرح است:

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق…

درگذشت غم انگیز استاد گرانمایه و پیشکسوت شبکه بانکی، شادروان محمدتقی جمالیان از مدیران فرهیخته بانک های ملت؛ رفاه و خاورمیانه را به خانواده معظم و داغدار آن فقید سعید و همکاران عزیز در شبکه بانکی کشور صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.
خدمات ارزشمند مرحوم جمالیان در پیشبرد اهداف و جایگاه نظام بانکی کشور بر کسی پوشیده نیست. کارنامه درخشان سال‌ها خدمتگزاری ایشان سرشار از تعهد، اخلاق‌مداری و مسئولیت‌پذیری است؛ که سالهای سال می‌تواند الگویی برای کارکنان نظام خدمتگزار بانکی باشد. بی‌شک نام مرحوم جمالیان برای همیشه بر تارک مشتری‌مداری و ارائه خدمات صادقانه کارکنان خدوم شبکه بانکی خواهد درخشید.
از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و برای خانواده داغدیده ایشان،صبر و شکیبایی مسالت دارم.

هادی اخلاقی فیض آثار
مدیر عامل بانک تجارت

برچسب ها : ،