تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 شهریور 1401 - 13:25
کد خبر : 3575

فروش دینار ویژه اربعین با تحویل آسان و فوری از طریق «بله»

فروش دینار ویژه اربعین با تحویل آسان و فوری از طریق «بله»

به همت بانک ملی ایران و با هماهنگی‌های انجام شده با بانک مرکزی، فروش دینار ویژه اربعین در اپلیکیشن «بله» با تحویل آسان و فوری عملیاتی شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این طرح که با هدف کاهش زمان حضور زائران در شعب بانک و راحتی بیشتر آنان در

به همت بانک ملی ایران و با هماهنگی‌های انجام شده با بانک مرکزی، فروش دینار ویژه اربعین در اپلیکیشن «بله» با تحویل آسان و فوری عملیاتی شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این طرح که با هدف کاهش زمان حضور زائران در شعب بانک و راحتی بیشتر آنان در دریافت ارز مورد نیاز خود اجرایی شده است، زائران می‌توانند با مراجعه به صفحه بانک من اپلیکیشن بله، اقدام به خرید دینار عراق کنند.
هر زائر بالای ۱۸ سال می‌تواند یکی از بسته‌های ۵۰ هزار دیناری، ۱۰۰ هزار دیناری و ۱۵۰ هزار دیناری را انتخاب کرده و پس از انتخاب شعبه و زمان مورد نظر خود برای تحویل آن، اقدام به پرداخت ریالی هزینه آن می کند.
لازم به ذکر است، این طرح در پنج شعبه منتخب «مستقل حافظ»، «مستقل مرکزی»، «مستقل بازار»، «مستقل اسکان» و «مستقل سعدی» عملیاتی شده و دینار خریداری شده در روز و هر یک از شعب انتخابی مذکور در کوتاه‌ترین زمان به زائران تحویل داده می‌شود.
امید می رود اجرای موفقیت‌آمیز این طرح، سرآغاز گام‌های بزرگتر در تسهیل ارایه ارز مسافرتی به مسافران در تمامی طول سال و از طریق ابزارهای نوآورانه باشد.